Pabandykite prisiminti tą dieną kai kelyje matėte automobilį kuris buvo velkamas ant tralo o susigūžęs vairuotojas kažkam skambino telefonu. Tikriausiai skambino ieškodamas kokios nors informacijos arba norėdamas pranešti artimiesiems, kad šios dienos planai sugriuvo. Tuo tarpu jūs pagalvojote, kaip gerai kad tai atsitiko ne man. Kad žinotumėte kokie klausimai sukasi vairuotojų galvoje sugedus ar padarius avariją, pateikiame jums dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus kuriuos išgirsta pagalbos kelyje technikai.
Kur tempti automobilį?
Geriausia automobilį pristatyti į miestą kuriame gyvenate. Galbūt turite auto servisą kuriame nuolat remontuojate automobilį ar bent jau žinote kurie yra geresni o kurių reiktų vengti. Nuvarę automobilį į artimiausią servisą susidursite su nepatogumais tvarkant reikalus nuotoliniu būdu ir galų gale vistiek teks parvaryti į namus.
Ar naktimis ir savaitgalį pagalba kelyje yra brangesnė?
Ar pagalbos kelyje paslaugos kainuoja brangiau naktimis ir savaitgaliais. Tai priklauso nuo įmonės. Naktinis tarifas beveik visose įmonėse yra didesnis, tačiau savaitgaliais ar švenčių dienomis, jie dirba įprastu režimu ir nereikalauja didesnio užmokesčio nes supranta kad tai tokia šio darbo specifika.
Ar pagalbos sunkvežimis nesugadins sportinio automobilio?
Jeigu sugedo sportinis arba kitas prabangus automobilis kurio pakaba yra žema, jums reikia kviesti tik tokį tralą kuris turi plokščią nuleidžiamą platformą.
Nerimauti neturėtų ir automobilių su automatine pavarų dėže savininkai nes tempimo priekabos jau senai nebenaudojamos. Visi automobiliai transportuojami pilnai užkėlus ant tralo.
Ką daryti jei sugadinta automobilio tempimo kilpa?
Kai tempimo kilpos nėra galimybės prisukti dėl nusidėvėjimo arba dėl sudaužyto automobilio priekio, lynas su kabliu užkabinamas už šakės ar priekinio lanzerono ar kitų važiuoklės dalių ir automobiliai iš lėto užtraukiamas ant tralo.
Ar atrakins užsitrenkusias duris?
Deja, norint atrakinti automobilį kai pamesti raktai arba yra palikti automobilio viduje, jums galės padėti ne visos įmonės o tik tokios kurios teikia automobilio atrakinimo paslaugą. Todėl šiuo atveju iš pradžių reikia ieškoti ne pagalbos kelyje, o avarinio atrakinimo.
Kaip sumokėti už paslaugą jei neturiu grynų pinigų?
Šiais laikais daugelis žmonių, ypač jaunesnių, nesivežioja su savimi grynųjų pinigų todėl kai skambinate pagalbos numeriu, nepamirškite paklausti kokie yra atsiskaitymo būdai ir sužinokite, kad vairuotojas turi gali priimti mokėjimus banko kortele.