Home > Elektroninės parduotuvės > Kokių rūbų prireiks atostogoms?

Kokių rūbų prireiks atostogoms?

maudymosi-kostiumeliai

Nors kol kas išvykoms į svečias šalis ryžtasi ne kiekvienas, dar tuomet, kai keliauti galėjome nevaržomai, praktiškai visuomet iškildavo klausimų, kiek ir kokių rūbų reikia pasiimti su savimi. Nors drabužių kiekis neretai priklauso nuo atostogų trukmės, tinkamiausius jų modelius pasirinksite atsižvelgę į kelis esminius patarimus.

Pirmenybę teikite universalumui

Atostogų metu neabejotinai norisi atrodyti stilingai, tačiau niekuomet nesuklysite, jeigu savo bagaže turėsite kur kas daugiau lengvai derinamų rūbų. Idealiu atveju visas kelnes, sijonus ir palaidines ar marškinėlius turėtų būti galima suderinti tarpusavyje – tuomet net ir išvykę toliau nuo namų galėsite eksperimentuoti su savo įvaizdžiu. Dar geriau, jei daugelis drabužių tiks ir kasdieniams pasivaikščiojimams, ir romantiškai vakarienei – tuomet stiliaus detalių Jums tikrai nepritrūks.

Pagalvokite, kiek šiems drabužiams reikės vietos

Ne paslaptis, jog skirtingos drabužių medžiagos yra skirtingo storio, tad net ir panašaus stiliaus, tačiau iš skirtingų audinių pasiūti drabužiai (pavyzdžiui, megztiniai), gali užimti nevienodą dalį vietos Jūsų bagaže. Jei Jūsų lagaminas nėra itin didelis, tikrai turėtumėte apie tai pagalvoti. Tarkim, jeigu į kelionę planuojate pasiimti ir chalatą, ploni medvilniniai jų modeliai bus kur kas geresnis pasirinkimas nei itin šilta mikrofibra. Plačią chalatų įvairovę galėsite rasti Pigu.lt el. parduotuvėje.

Atsižvelkite į būsimų atostogų planus

Logiška, kad atostogų garderobas priklauso ir nuo to, kokia veikla ilsėdamiesi ketinate užsiimti. Jei laukia poilsis paplūdimyje, bagaže turėtų atsirasti ir maudymosi kostiumėliai, o jeigu planuojate daug vaikščioti vėsesniame klimate, atitinkamai reikėtų įsidėti bent kelis šiltesnius rūbus. Svarbu ir tai, ar su bagažu turėsite tvarkytis patys, ar nuo oro uosto juo pasirūpins už Jus. Jeigu bent pusdienį ketinate naują vietovę nagrinėti patys, tikriausiai nesinorės kartu nešiotis ir sunkiai nuo žemės atkeliamo lagamino.

Pagalvokite apie praktinę vertę

Jei ketinate atnaujinti garderobą būtent prieš atostogas, venkite emocinių pirkinių ir prieš priimdami sprendimą gerai pagalvokite, ar tuos pačius drabužius vėliau galėsite pritaikyti ir kasdienybėje. Žinoma, jeigu pakankamai dažnai leidžiatės į panašaus tipo atostogas, kai kurie rūbai gali būti naudojami tik šiose kelionėse, tačiau jeigu neįsivaizduojate, kaip galėsite juos pritaikyti praktiškai, nuo tokių pirkinių visgi reikėtų susilaikyti.

Apgalvoję visus šiuos niuansus, labai lengvai nutarsite, kurie drabužiai turėtų atostogauti kartu su Jumis. Svarbiausia bagažą pritaikyti konkrečiai išvykai – tuomet dėl aprangos papildomų rūpesčių Jums tikrai nekils.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *