Home > Paslaugos > Kaip ištraukti užklimpusi automobilį neturint tinkamų priemonių?

Kaip ištraukti užklimpusi automobilį neturint tinkamų priemonių?

Užklimpti lygioje vietoje labai lengva. Jei vairuojate hibridinį visureigį su dviem varančiais ratais, jums iššūkis bus ir 5 centimetrai sniego žiemą ir šlapia žolė vasarą. Tai labai erzina ir sukelia nusivylimą, nes žinai, kad automobilis naujas bet jo galimybės įveikti net tokias menkas kliūtis yra ribotas. Visa laimė yra keletas triukų kurie gali padėti ištraukti automobilį užklimpus.

Surasti kas teikia techninė pagalba kelyje Klaipėda nesunku bet už šią paslaugą reikės mokėti pinigus, todėl pirmiausią reikia išbandyti išsigelbėti savo jėgomis. Prieš atliekant bet kokius veiksmus, įvertinkite ar nepadarysite taip, kad dar labiau pabloginsite situacijos ir tada jau tikrai reikės kviesti techninę pagalbą. Jei pajutote, kad automobilis nebejuda iš vietos, nebandykite prasukti ratų ar atlikti kitų emocijomis paremtų veismų, tai gali komplikuoti situaciją. Geriau išlipkite iš automobilio ir apžūrėkite automobilį iš visų pusių, tuomet galėsite įvertinti ir priimti galimus problemos sprendimo būdus.

Pirmas dalykas kurį turite išbandyti tai automobilio ratų blokavimas arba sulėtintos pavaros įjungimas. Pabandykite iš lėto pajudėti į priekį arba atgal, kartais automobilio siūbavimas padeda prasilaužti. Norint pagerinti automobilio ratų sukibimą su slidžiu ar klampiu gruntu reikia, kad bent varantys ratais turėtų tvirtesnį sukibimą. Po ratais galite padėti akmenukų, kankorėžių, šakų, kitų daiktų kuriuos randate šalia kelio. Jei tik pavyks bent kiek pajudėti, pagaukite tą momentą ir spauskite akceleratorių maksimaliai kol automobilis išsikapstys iš duobės ant tvirto pagrindo.

Jei automobilio ratai įsikasė giliau į gruntą jums tikrai reikės kastuvo. Atlaisvinus automobilio dugną kad nebesiliestų su sniegu ar žeme, po ratais galima padėti lentų, tinka automobilio kilimėliai, kartono dėžės lapai, kačių arba šunų maistas, kraikas ar kiti panašūs birūs pirkiniai kuriuos galite turėti savo automobilyje tuo metu. Jei turite kastuvą galite pabandyti iškasti takelį kiekvienam ratui. Tam kad automobilis turėtų geresnį sukibimą su padėtais po ratais daiktais, galite trečdaliu nuleisti orą iš padangų. Dar vienas patarimas kuris gali padėti tai automobilio svorio paskirstymas pagal ratą arba ašį. Paprašykite, kad keleiviai išliptų iš automobilio kad sumažėtų jo svoris arba specialiai atsisėstų vienoje ar kitoje pusėje ten kur ratui reikia didesnio svorio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *