Home > Draudimas > Nuo ko priklauso automobilio draudimo kaina?

Nuo ko priklauso automobilio draudimo kaina?

Transporto priemonės draudimas Lietuvoje yra privalomas, tačiau kiekvienas transporto savininkas gali rinktis, ar jam labiausiai tinkamas privalomasis draudimas, kurį turi naudoti visi, ar su papildomais privalumais didesnes naudas garantuojantis KASKO draudimas, kuris ne tik užtikrina didesnes išmokas platesniame transporto priemonių problemų diapazone, tačiau net ir techninę pagalbą, kai jos labiausiai reikia.

Jeigu sutinkate, kad jums puikiai tinka KASKO draudimas, kadangi įžvelgiate, kad tai papildoma apsauga, tokiu atveju belieka vienintelis klausimas – nuo ko priklauso automobilio draudimo kaina? Trumpai aptarsime svarbiausius niuansus, kurie nulemia transporto priemonės kainą.

Pirmiausia transporto priemonės kaina priklauso nuo vairuoto patirties ir tuo pačiu jo elgesio kelyje. Visiškai natūralu, kad kuo vairuotojas turi mažiau baudų ir kuo jo vairavimo stažas yra didesnis – tuo draudimas jam kainuos mažiau. Štai daugiau mokės tie, kurie nėra labai drausmingi kelių eismo dalyviai, kurie yra gavę baudų ir paprasčiausiai jų vairavimo stažas yra gana trumpas. Papildomai reikia įvertinti ir pačią transporto priemonę, kadangi nuo jos dažnai priklauso paslaugų kaina. Jeigu mašina nauja – tokiu atveju jai yra reikalingos ir naujos dalys. Tuomet draudimas gali kainuoti daugiau. Štai reikia nepamiršti, kad brangesnis draudimas yra tokiu atveju, jeigu turite labai specifinę transporto priemonę, kuri sugedusi gali sukelti labai daug problemų, kadangi sunku rasti reikalinga dalis, jų atsisiuntimas yra brangus. Tokiu atveju draudimo kaina dar šiek tiek kyla. Galiausiai, transporto galingumas yra dar vienas svarbus niuansas, kuris gali nulemti, kiek kainuos jūsų draudimas.

Niuansų daug ir visi jie svarbūs. Suderinus smulkmenas pasiūloma pati tinkamiausia suma, kuri atsipirks investuos pinigus, jeigu transporto priemonei kas nors nutiks.

Nuo ko priklauso automobilio draudimo kaina? Kaip matote – nuo daugelio aspektų. Ir kuo daugiau niuansų įversite – tuo geresnės kokybės draudimą pavyks rasti, kuris savo kainos prasme pilnai atitiks jūsų poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *