Tvarkingas automobilis parodo ne vien jo šeimininko rūpestį, tačiau dažnai užtikrina saugumą kelyje. Tai ypač svarbu, kai kalba eina apie dalis, kurių vaidmenį vairuojant transporto priemonę nereikėtų nuvertinti. Deja, tačiau kai kurie vairuotojai yra linkę nekreipti dėmesį į kai kuriuos gedimus, manydami, kad jie neturi jokios įtakos vairavimo kokybei ir automobilio ilgaamžiškumui.
Įdužę ar įskilę žibintai auto ir moto transporto priemonėse yra gan dažnas reiškinys, kuris neretai praslysta pro jų šeimininkų akis, bent jau iki kol tenka praeidinėti techninę apžiūrą. Retas vairuotojas tinkamai įvertinas tas rizikas, kurios kyla kai mašinos žibintas būna pažeistas. Šių dalių paskirtis yra gerokai svarbesnė nei vien tik pasaugoti lempas nuo išorinio poveikio. Daug svarbiausi yra tai, jog būtent žibintai yra atsakingi už taisyklingą šviesos sklaidą. Kitaip tariant – sudužus žibintui lempos skleidžiama šviesa nebėra paskleidžiama taip, kad galėtų užtikrinti kokybišką kalio apšvietimą. Be to važiavimas tokiomis sąlygomis dar ir sukelia pavojų kitiems vairuotojams, nes gali apakinti pačiu netinkamiausiu momentu.
Net ir įskilęs žibintas turėtų būti kuo greičiau pakeistas, nes labai greitai gali tapti didesnių problemų priežastimi. Kalba eina apie tai, jog pro įdaužą į žibinto vidų gali lengvai patekti drėgmę ar purvas. Tai savo ruožtu neigiamai veikia stiklo skaidrumą ir dažnai veda prie to, jog abu automobilio žibintai šviečia skirtingai. Tai ne tik sukelia diskomfortą vairuojant bet ir gali tapti pavojingų situacijų priežastimi, nes dėl silpniau šviesą praleidžiančio stiklo, vairuotojas gali nepastebėti tamsoje einančius pėsčiuosius, net ir tada, kai pastarieji turi atšvaitus. Taip pat drėgmė gali tapti dažnesnių lempučių gedimo priežastimi, kas savo ruožtu visada susiję su papildomomis išlaidomis.