Home > Gamyba > Gal laikas pasidomėti ir išsirinkti kokybišką tvorą?

Gal laikas pasidomėti ir išsirinkti kokybišką tvorą?

Seniai planuojate užbaigti savo aplinkos tvarkymą. Planuojate papildyti augmeniją naujais krūmais, vaiskrūmiais, vaismedžiais, gėlynais. O ar apžvelgėt savo sklypo ribas? Ar jas gražiai įrėmina tvora? Gal ją laikas keisti, o gal dar niekada jos ir neturėjot?

Nesvarbu kokį plotą norit aptverti: asmeninį kiemą, sodą, vaikų darželio ar mokyklos teritoriją, verta pasidomėti šiuo metu rinkoje esančių tvorų pasiūla:

•Medinės tvoros;
•Segmentinės tvoros;
•Kalviškos tvoros;
•Profilinės tvoros;
•Ir kitos.

Tvorą verta rinktis pagal savo piniginės storį ir keliamus reikalavimus tvoros paskirčiai. Kuri gali ne tik saugoti teritoriją nuo nepageidaujamų svečių, bet ir nuo svetimų žvilgsnių, suteikti privatumo ir jaukumo jausmą. Jei jums svarbu, tai, kad po teritoriją nevaikščiotų nepageidaujami ne tik žmonės, bet ir gyvūnai, kaip laukiniai šunys, jums užteks segmentinės tvoros. Ji yra pilnai atliekanti šią funkciją.

Jei pasidomėsit plačiau, jos atliekamos funkcijos ir kainos santykis optimalus dažno piliečio galimybėms. Šias tvoras galite įsigyti ne tik už prieinamą kainą, bet, ja apsitvėrus teritoriją, nebus sudaromas šešėlis saulėtomis dienomis ir pavėsis augalams. Ji vizualiai nemažins teritorijos, o išlaikys ją erdve. Dažna šios tvoros spalva būną žalia, todėl puikiai susilieja su augmenija ir jos neužgožia. Žinoma, ją įsigiję, bet kada galėsit pasidomėti apie tvoros spalvos keitimą ar, praėjus ilgam laiko tarpui po įsigijimo, jos atnaujinimu.

Plačiau apie tvoras pasidomėti galit pas tvorų gamintojus. Jie profesionaliai pakonsultuos kokią rinktis geriausiai pagal pageidaujamą kainą ir poreikį, į ką verta investuoti, o kur galima pataupyti. UAB „Kiemo projektai“ ne tik pagamins pageidaujamą tvorą, bet ją pritaikys jūsų sklypui, suprojektuos, pagamins ir sumontuos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *