Home > Prekyba > Kaip greitai išsivalyti pagrindinę virtuvės įrangą?

Kaip greitai išsivalyti pagrindinę virtuvės įrangą?

Virtuvėje naudojami virtuvės reikmenys ir elektros prietaisai turi būti švarūs ir tvarkingi, priešingu atveju virtuvė atrodys neestetiškai. Perkant madingus virtuvės prietaisus, labai svarbu žinoti priežiūros taisykles. Daugelis vartotojų, kurie, pirkdami indukcinę viryklę, domisi tik techninėmis charakteristikomis ir dizainu, dažnai nepagalvoja apie jos priežiūrą, todėl tik vėliau iškyla klausimas, kaip teisingai ją išvalyti, kad kuo ilgiau ji atrodytų graži.

Skirtingai nei įprastam emaliuotam paviršiui, tokiai kaitlentei patartina naudoti specialias priemones, kurių naudojimas leis ilgą laiką išsaugoti originalią gaminio išvaizdą.

Keli patarimai kaip prižiūrėti indukcines kaitlentes:

  • Maisto gaminimui nerekomenduojama naudoti prastos kokybės indų, kurie

gali subraižyti indukcinės kaitlentės paviršių arba leistų susidaryti anglies nuosėdoms. Taip pat nepageidautina naudoti aliuminio keptuves, kurios palieka sunkiai išvalomas dėmes ant stiklo keramikos.

  • Indukcinę kaitlentę nuo nešvarumų galima valyti tik visiškai jai atvėsus.

Priešingu atveju ant stiklo keramikos paviršiaus gali atsirasti įtrūkimų. Visus atsiradusias dėmes reikia nedelsiant pašalinti, nelaukiant, kol jos išdžius.

  • Virtuvės įrangai valyti tinka tik skystos konsistencijos plovikliai, o abrazyvinių

medžiagų, kietų šepetėlių ir grandiklių reikia visiškai atsisakyti.

  • Nedėkite plastikinių indų ant indukcinės kaitlentės, nes išlydytą plastiką itin

sunku pašalinti nuo stiklo keramikos paviršiaus.

Iš pirmo žvilgsnio išlaikyti sudėtingą ir blizgantį indukcinės kaitlentės paviršių gali būti sudėtinga, tačiau pasirinkę tinkamą valiklį ir naudodami patikrintus metodus galite labai supaprastinti šią užduotį.

Viryklę valyti reikia naudoti atskirą minkštą kempinę ar šluostę. Nerekomenduojama indų plovimui naudoti kempinės, nes ant jo susikaupę riebalai gali palikti dryžius. Stiklo keramikai valyti rekomenduojama naudoti specialų indukcinių viryklių ploviklį, kuris ant jo paviršiaus sukuria ploną apsauginį sluoksnį. Po valymo kaitlentės paviršių reikia nuvalyti švaria drėgna šluoste ir nušluostyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *