Home > Nekilnojamas turtas > Kaip parduoti namą?

Kaip parduoti namą?

Jei norite parduoti namą, žinokite, jog tai yra gana sudėtingas, daug kantrybės ir laiko eikvojantis procesas, todėl jam būtinas nuoseklus pasiruošimas. Kad galėtumėte šią nepavydėtiną naštą nusimesti nuo savo pečių, jums praverstų susirasti nekilnojamo turto brokerį, kuris už jus atliktų visą šį daug pastangų reikalaujantį darbą.

Kuo pirmiausiai turėtumėte įsitikinti prieš imdamiesi namo pardavimo procedūros?

Prieš imdamiesi namo pardavimo veiksmų pirmiausiai įsitikinkite, jog jūsų namų valdos dokumentai tikrai yra tvarkingi. Dažnai pasitaiko, kai parduodamo namo dokumentai nėra iki galo sutvarkyti, tam išaiškėjus, galimas pirkėjas nesutiks laukti, kol dokumentai bus tvarkomi, ir pasitrauks, palikdamas jus ant ledo. O dokumentų tvarkingumo patikrinimu ir atsiradusių nesklandumų pašalinimu jums vėlgi gali padėti susitvarkyti brokeris.

Koks sekantis žingsnis po dokumentų patikros?

Ne vien tvarkingi dokumentai yra svarbu parduodant gyvenamąjį namą. Po to, kai jau esate įsitikinę, jog visi reikiami dokumentai yra tvarkoje, būtinai pasirūpinkite, kad jūsų namai ir aplinka apie juos nepriekaištingai atrodytų, tuo jau reikia jums patiems pasirūpinti. Juk brokeris už jus tikrai neiššluos kiemo, neišplaus kambarių, nesutvarkys sodybos aplinkos. O to nepadarius vargu galima tikėtis, jog vizualiai apleistas pirkinys suvilios pirkėją ir nuteiks jį jums pasiūlyti gerą kainą. Tad po to, kai jūsų namai ir jų aplinka bus pavyzdingai sutvarkyta, tada brokeris galės imtis vaizdinių reklaminių veiksmų, kad pirkinį padarytų patraukliu būsimam pirkėjui.

Kodėl reikia pasitikėti brokerio nuomone, kai sprendžiate, kokios kainos prašyti už parduodamą namą?

Nieko nuostabaus, kad dažnai pasitaiko atvejų, kai namo pardavėjai netinkamai nustato jo pardavimo kainą, nes jeigu kaina per didelė, tada pardavėjui tenka iš nevilties nukabinti nosį. O tai nutinka tada, kai parduodamo namo kaina smarkiai viršija kitų panašios būklės parduodamų namų kainas. Todėl protingiausia išeitis yra atsisakyti nepasvertų savo ambicijų ir pasitikėti profesionalaus brokerio nuomone. Priešingu atveju, liksite it musę kandęs, nes tikro pirkėjo taip ir nesulauksite. Daug informacijos šia tema rasite NT brokerio internetinėje svetainėje, kurioje iki smulkmenų galėsite viską sužinoti apie galimas namo pardavimo subtilybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *