Home > Paslaugos > Su kokiomis problemomis dažniausiai susiduria iPhone 12 Pro vartotojai?

Su kokiomis problemomis dažniausiai susiduria iPhone 12 Pro vartotojai?

iPhone 12 Pro – išmanusis telefonas, kuris užtikrina nuostabią nuotraukų bei vaizdo įrašų kokybę, 5G ryšį, beprotiškai gerą našumą ir, žinoma, naują elegantišką dizainą. Nepaisant šių privalumų, verta paminėti, jog baterijos veikimo laikas galėtų būti ir ilgesnis. Tai labai populiarus telefonas rinkoje. Po iPhone 13 Pro išleidimo, 12 Pro modelį galima įsigyti už dar geresnę kainą nei anksčiau.

Jeigu bus reikalingas iPhone 12 Pro remontas, taip pat nesunkiai rasite gerą remonto meistrą. Senesnieji iPhone telefonai jau turi užsitikrinę savo stabilumą rinkoje, todėl remonto darbams jau pakanka geros kompetencijos ir patirties. iPhone 12 Pro remontas atliekamas beveik visuose „Apple“ produkcijos servisuose. Atliktiems darbams visada taikoma garantija.

iPhone 12 Pro pliusai:

Geriausios kameros šios klasės telefonuose;

A14 Bionic;

Tvirtas, keramikinis, aptakesnio dizaino ekranas;

MagSafe įkrovimas.

Minusai:

5G ryšys sumažina akumuliatoriaus veikimo laiką;

Komplektacijoje nėra kroviklio;

Trūksta 120 Hz ekrano;

Ribotas optinis priartinimas.

iPhone 12 Pro modelis gali pelnytai didžiuotis pirmuoju pasaulyje 5 nm procesoriumi, kuris priverčia visus „Android“ telefonus nublankti. Tvirtas 6,1 colio telefono ekranas yra aptakesnis nei įprastai ir turi plokštesnį kraštą. Tačiau pagrindinė priežastis, kodėl geriau įsigyti iPhone 12 Pro, o ne iPhone 12 arba iPhone 12 mini, tai yra kameros. iPhone 12 Pro turi teleobjektyvą optiniam priartinimui ir naują LiDAR skaitytuvą, kuris kaip reikiant pagreitina automatinį fokusavimą ir leidžia be vargo fotografuoti naktiniu režimu. Kaip ir visi nauji iPhone 12 modeliai, taip ir šis parduodamas be kroviklio ir palaiko MagSafe belaidžio įkrovimo funkciją.

Jeigu norite dar didesnio išmaniojo telefono, galingesnių kamerų bei ilgesnio akumuliatoriaus veikimo laiko, verčiau įsigykite iPhone 12 Pro Max. Jo ekranas – 6,7 colio.

iPhone 12 Pro specifikacijos:

Ekranas: 6,1 colio OLED.
CPU: A14 Bionic.
Atmintis: 128 GB, 256 GB arba 512 GB.
Galinė kamera: 12 MP.
Priartinimas: 2x optinis/ 10x skaitmeninis.
Priekinė kamera: 12 MP.
Baterija: 2815 mAh.
Baterijos veikimo laikas: 5G: 9val. 6min., 4G: 11 val.24 min.
Dydis: 146,7x 71,5x 7,4 mm.
Svoris: 189 gramai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *