Home > Transportas ir logistika > Keleivių pervežimas į Olandiją – gėlių, vėjo malūnų šalį

Keleivių pervežimas į Olandiją – gėlių, vėjo malūnų šalį

Keleivių pervežimas į Olandiją

Daugumai žmonių Olandija asocijuojasi su gėlėmis, vėjo malūnais, medinėmis klumpėmis ir laisve. Olandija – tai šalis, su išlikusia senąja miestų kultūra, kai kurie miestai savo istoriją rašo netgi nuo Romos imperijos laikų. Daug garsių dailininkų buvo olandai: Rembrantas, Vincentas van Gogas, Fransas Halsas ir kiti.

Olandija – didžiausias pasaulio „gėlynas“, kasdien čia parduodama iki 20 mln. gėlių. Alsmerio, Harlemo, Leideno gėlių aukcionai yra didžiausi pasaulyje. Kelionė į Olandiją balandžio mėnesį – tai išskirtinė galimybė pasinerti į pavasariško grožio ir džiaugsmo šventę. Šiuo metu čia vyksta garsusis Gėlių paradas.

Olandijos sostinė Amsterdamas – vienas romantiškiausių miestų pasaulyje, kuriame rasite šimtą kanalų, šimtą dirbtinių salų, apie tūkstantį tiltų. Miestą puošia XVII a. viduryje pastatyti Karališkieji rūmai, Dam aikštė, Naujoji katedra, gėlių turgus, daugybę smalsuolių sutraukianti „Raudonųjų žibintų“ gatvė.

Pasiplaukiojimas Amsterdamo kanalais suteiks puikią galimybę pasigrožėti nuostabia miesto architektūra, gali pasirodyti, jog tai architektūrinė kelionė laiku. Keliautojų dėmesio verta Haga – žemiausioje Europos vietoje įsikūręs karalių ir teisininkų miestas, geriau žinomas kaip Tarptautinio teismo, Tribunolo vieta.

Pajūrio kurortas Ševeningenas, Delftas garsėja porceliano ir molio dirbiniais, vienas garsiausių viduramžių miestų – Leidenas, kuris garsėja savo siuvyklomis ir cigarais. Buriuotojų ir čiuožyklų provincija – Fryzija, kurioje žiemomis vyksta čiuožimo varžybos kanalais.

Keukenhofas – visame pasaulyje garsus pavasarinių gėlių parkas, žavintis savo egzotinių gėlių oranžerijomis, laikomas tikru Olandijos pasididžiavimu. Kelionės į Olandiją pavasarį metu, keliautojai turi ypatingą progą išvysti garsųjį Gėlių paradą. Jau daug metų žiūrovai stebisi gėlininkų vaizduote, spalvingomis kompozicijomis ir puokščių gausybe.

Jeigu ieškote greito ir saugaus būdo aplankyti šią įstabaus grožio šalį – keleivių pervežimas į Olandiją ar iš jos, tai praktiška paslauga, skirta būtent Jums!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *