Home > Paslaugos > Kodėl verta rinktis tekstilines etiketes?

Kodėl verta rinktis tekstilines etiketes?

Esame įpratę, kad informaciją apie tekstilės gaminį galima rasti ant jo etiketės. Šis būdas nurodyti visus svarbiausius duomenis apie produktą yra tiesiog neatsiejamas nuo pačio gaminio. Tačiau drabužiai yra gerokai daugiau, nei kūno pridengimas ir apsauga šalčio ar saulės. Daugeliui jie yra siejami su tokiais žodžiais kaip „stilius“, „saviraiška“ ar „mada“, tad dizaineriai ir gamintojai, norėdami savo gaminiams suteikti savitumo ir siekdami atrasti savo lojalius klientus, privalo galvoti ne vien apie patį drabužį, jo fasoną, medžiagas ir  spalvas. Ne ką mažiau svarbus yra ir tinkamos etiketės pasirinkimas, kuris kaip jau ir minėjome dažnai būna priemone suteikti pirkėjui visą esminę informaciją apie tekstilės gaminį. O kai kalba eina apie įvairias etiketes, svetainėje printela.lt galima susipažinti tiek su pačiais populiariausiais, tiek ir išskirtiniais būdais, padedančiais paženklinti savo produkciją.

Tekstilinės etiketės jau kurį laiką yra naudojamo ne vien kaip vieta, kurioje yra įprasta nurodyti gaminio medžiagas, sudedamas dalis, priežiūros rekomendacijas ir dydį. Tai yra puikus būdas pabrėžti savo prekinio ženklo išskirtinumą, palikti klientui įspūdį apie save ir neretai užtikrinti konkurencinį pranašumą. Dėl šios priežasties, etiketės tekstilei yra gaminamos pačiais įvairiausias būdais, kiekvienas kurių atlieka vienokią ar kitokią užduotį:

  • Spausdintos etiketės – ko gero dažniausiai sutinkamos ant pačių įvairiausių tekstilės gaminių. Jų pliusas yra gan greita gamyba, bei platus medžiagų ir spalvų pasirinkimas.
  • Austos etiketės – vienos labiausiai paplitusių ir populiarių būdu uždėti ant gaminio ilgai išliekančią žymę, primenančią pirkėjui jūsų prekinį ženklą.
  • Pakabinamos etiketės – nors ir atlieka savo pagrindinę funkciją tik kol gaminys yra pradedamas naudoti pagal paskirtį, tačiau gali suteikti labai daug informacijos ir padeda išryškinti esminį produkto pranašumą.
  • Šilkografinis transferas – tai etiketė atspausdinta (uždedama) tiesiogiai ant pačio gaminio. Ji nesukelia nepatogumų ir gali tapti savotišku išskirtinumu.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *