Home > Prekyba > Auksinių žiedų pirkimas internetu

Auksinių žiedų pirkimas internetu

Idealiausia, jei bet kokie papuošalai yra perkami gyvai, juos pasimatuojant. Tačiau, kaip žinia, ne visuomet tai pavyksta dėl daugelio priežasčių. Ieškant auksinių žiedų sužadėtuvėms ar vestuvėms, o gal tiesiog norint sau pasidovanoti dovaną, paprastai nukeliaujama ne į vieną parduotuvę. Tačiau būna atvejų, kai tai padaryti nėra galimybės, nes patinkantys žiedai yra kitame mieste, o juos pamatėte internetinėje parduotuvėje https://www.auksoisparduotuve.lt/auksiniai-ziedai.

Perkant žiedus internetu, labai svarbu teisingai išmatuoti piršto dydį. Tam nėra būtinas specialus matuoklis, išmatuoti galite panaudoję paprasčiausias buitines priemones. Tam puikiai tinka bet kokia popieriaus juostelė, kurią svarbu kuo glaudžiau apgaubti aplink pirštą, nukirpti ją susijungimo vietoje ir išmatuoti liniuote. Turėdami milimetrus, galėsite sužinoti juos atitinkantį žiedo dydį.

Tačiau žiedo dydis – dar ne vienintelis svarbus dalykas. Renkantis žiedus, reikėtų atkreipti dėmesį į savo rankas ir ypatingai pirštus. Kaip žinome, kiekvieno rankos unikalios ir skirtingos – vienų didelės, kitų mažos, pirštai ploni ir ilgi arba trumpi ir stori. Nuo jūsų rankų labai priklausys tai, kaip atrodys vienas ar kitas žiedelis. Jeigu yra galimybė, geriausia pasimatuoti parduotuvėje kelių skirtingų tipų žiedus ir atrasti, kurios formos labiausiai tinka jūsų rankoms.

Jeigu neturite šios galimybės, turint plonus ir ilgus pirštus, reikėtų vengti pailgų žiedų ar pailgų akmenų. Tokie žiedai vizualiai dar labiau ištempia pirštus. Priešingai trumpų bei storesnių pirštų savininkėms, tokie žiedai geriausiai tinka. O joms reikėtų vengti masyvių, dideliais akmenimis žiedų. Šiuo metu labai populiarūs kelių plonų žiedų rinkiniai.

Jeigu perkate žiedą internetu brandžiai moteriai, vertėtų rinktis platesnius su masyviais akmenimis žiedus. Be to, raudonas auksas geriausiai prisitaiko prie brandžiai odai būdingo rankų atspalvio. Tokiu būdu išvengiama kontrastų, jis vizualiai jaunina rankas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *