Home > Finansai > Įmonės steigimas: patarimai pradedantiesiems sėkmingo verslo link

Įmonės steigimas: patarimai pradedantiesiems sėkmingo verslo link

Įmonės steigimas

Tam, kad Jūsų įmonės steigimas nenueitų šuniui ant uodegos, ir verslą nuo pat pradžių lydėtų sėkmė, turite atsakyti į keletą svarbiausių klausimų: kokiai tikslinei auditorijai priskiriate savo klientus? Su kokiomis problemomis jie susiduria? Kaip Jūsų verslo idėja gali padėti jiems? Kitaip tariant, ką galite pasiūlyti naujo, kuo išsiskirsite, o iki įmonės steigimo pradžios turite atlikti savotiškus namų darbus. Jeigu norite užsidirbti iš savo amato ar ypatingo gebėjimo, visų pirma, papasakokite apie tai artimiesiems, bičiuliams. Padiskutuokite, išklausykite ir apsvarstykite įvairias nuomones, patarimus. Svarbu, ar Jūs kažkokioje nišoje galite įpūsti naujų vėjų, kažkuo nustebinti. Jei Jūsų talentas yra akivaizdus, didelis procentas, kad Jūsų idėja prigis ir sėkmingai vystysis rinkoje.

Prieš pasirinkdami verslo formą, pasitarkite su tą išmanančiais specialistais. Tai galite padaryti paskambinę telefonu į buhalterių biurą, kurie užsiima įmonių steigimu. Ši konsultacija padės Jums geriau suprasti, kokia verslo forma tinkamiausia Jums.

Domėdamiesi apie artimiausią verslo formą Jūsų įmonei, visada atkreipkite dėmesį į mokesčius. Išsiaiškinkite apie juos, kuo įmanoma daugiau: kokius mokesčius reikia mokėti kas mėnesį, kokius – kas metai, kaip gauti mokesčių lengvatų ir pan.

Prieš steigdami įmonę, pagalvokite, ką darysite, jei po metų prireiks pagalbininkų. Kaip juos samdysite, kaip mokėsite algas, kokiose patalpose jie turės dirbti. Tai labai svarbu, kad išsirinktumėte tinkamiausią verslo formą ir galėtumėte įsteigti įmonę. Gal dabar Jums tai atrodo, kaip nereikšmingos smulkmenos, tačiau kartais jos tampa pagrindinėmis kliūtimis plečiant įmonės veiklą.

Jeigu jau apsisprendėte, kokią įmonę, kokiai auditorijai steigsite – patikėkite tai žmonėms, kurie tai daro kas dieną. Tai nesudėtingas procesas tuomet, kai steigi jau 10 bendriją. Pirmą kartą steigiant įmonę informacijos lavina tik dar labiau varys Jus suklaidins, taip pasėdama daug abejonių.

One thought on “Įmonės steigimas: patarimai pradedantiesiems sėkmingo verslo link

  1. Man imone padejo isisteigti buhalterine apskaita vilniuje teikianti imone. Rekomenduociau ir kitiems galvojauntiems, nes vieniems tai padaryti istikruju yra nelengva, o ypac, jeigu tai yra pirmasis Tavo verslas… Juo labiau, kai siais laikais yra taip grieztai sekami mokesciai…. as renkuosi http://www.addedvalue.lt/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *