Home > Paslaugos > Ką reikia žinoti apie paramą sergantiems vaikams?

Ką reikia žinoti apie paramą sergantiems vaikams?

Parama sergantiems vėžiu yra labai svarbi. Praneškite savo vaikui, kad jo medicinos komanda juo pasirūpins, o jūs suteiksite paramą. Per tą laiką jie gali prašyti arba jiems reikia daugiau nuraminimo, nes jaučiasi pažeidžiami. Ir toliau informuokite savo vaiką, kad esate pasiruošę juo rūpintis ir kad jūs bei jų gydytojai stengsitės jam padėti.

Aptarkite, kaip jūsų vaikas gali atsakyti į savo bendraamžių klausimus

Jūsų vaiko klasės draugai gali užduoti jiems klausimų apie jo ligą. Kai kurie vaikai nenorėtų aptarti savo diagnozės su klasės draugais, kiti gali norėti būti atviresni. Jei paisysite konkrečių vaiko norų, jis gali kontroliuoti, kas žino jo istoriją. Galite paruošti savo vaiką tam, aptardami, kaip jam patogiausia reaguoti. Štai keli patarimai, kaip padėti savo vaikui šiuo laikotarpiu.

Vėžys turi didelę įtaką visiems, bet ypač vaikams, kuriems buvo diagnozuota tokios ligos diagnozė. Vaikai susiduria su unikaliais iššūkiais ir prisitaikymais, tačiau gali būti labai atsparūs. Tai padeda pasikalbėti su vaiku apie tai, ko jis gali tikėtis, ir paskatinti jį pasidalyti savo jausmais.

Skatinkite vaiką išreikšti savo jausmus. Paaiškinkite, kad jausmai gali būti išreikšti įvairiais būdais, pavyzdžiui, kalbant, rašant žurnale, piešiant ar sportuojant.

Parama sergantiem vėžiu vaikams taip pat reikalinga ne tik moralinė, bet ir finansinė. Yra daug paramos fondų į kuriuos galite kreiptis, jeigu jums reikia tam tikros finansinės pagalbos. Finansinė parama yra labai svarbi tiems, kuriems trūksta pinigų tam tikriems vaistams ar procedūroms. Taip pat yra pagalbos fondų, kurie gali padėti ne tik finansinę parama, bet ir tam tikrais dalykais kaip rūbai žaislai ar higieninės priemonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *