Home > Nekilnojamas turtas > Vandens kokybė naujuose namuose

Vandens kokybė naujuose namuose

Gerti vandenį iš čiaupo – greičiausias ir patogiausias būdas numalšinti troškulį: nereikia eiti į parduotuves ar nešiotis sunkių butelių. Tačiau daugelis žmonių abejoja vandentiekio vandens grynumu ir jo poveikiu mūsų sveikatai.

Nors vandens tiekimo įmonės mus tikina, kad į mūsų namus tiekiamas vanduo yra kokybiškas ir nuolat tikrinamas, ar jame nėra virusų, bakterijų ir kitų sveikatai pavojingų teršalų, niekada negalime būti tikri, koks vanduo patenka į mūsų čiaupus. Net ir visiškai skaidriame vandenyje gali būti plika akimi nematomų nepageidaujamų elementų ir mikroorganizmų, kurie gali turėti neigiamą poveikį mūsų sveikatai. Dėl minėtų priežasčių daugelis žmonių renkasi gerti vandentiekio vandenį tik užvirintą arba perka vandenį buteliuose.

Tačiau visiems šiems sprendimams reikia laiko, pastangų, o perkant vandenį – papildomų pinigų. Vienas iš būdų užtikrinti nuolatinę prieigą prie švaraus ir sveiko vandens, naudoti srautinį vandens filtrą: https://www.jauritas.lt/vandens-filtrai/, kuris nuolat valo namuose naudojamą vandenį.

Vandens filtro veikimas

Toks filtras montuojamas tiesiai vandens išleidimo vietoje ant vamzdžio, kuriuo vanduo patenka į mūsų namus. Pratekamuoju filtru iš vandens pašalinamos visos kietosios priemaišos, pvz., smėlis ar dumblas.

Atvirkštinio osmoso sistemos taip pat sulaiko vandentiekio vandenyje ištirpusias kenksmingas medžiagas, pavyzdžiui, chlorą, dėl kurio vanduo įgauna nemalonų poskonį, ir koliformines bakterijas, kurių buvimas geriamajame vandenyje gali sukelti apsinuodijimą. Pratekamieji vandens filtrai taip pat išvalo vandenį nuo kitų sveikatai pavojingų virusų ir bakterijų, sunkiųjų metalų ir pesticidų, kurie gali patekti į vandentiekio vandenį, kai iš žemės ūkio laukų patenka į upes, nes vanduo iš šių upių tiekiamas į vandentiekį.

Įdiegus namų vandens filtravimo sistemą visiškai pasikeičia požiūris į vandenį, kurį vartojame ir naudojame kiekvieną dieną: dabar jis nebėra tik skalbimo medžiaga, bet ir pagrindas, kurį galima be baimės naudoti ruošiant maistą ir įvairius gėrimus. Tiek pats vanduo, tiek iš jo paruošti gėrimai yra daug skanesni, jei jie gaminami iš filtruoto vandens.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *