Home > Gamyba > Kiek kainuoja lauko terasa?

Kiek kainuoja lauko terasa?

Mediena yra maloni liesti, neperkaista ir elegantiškai dera prie natūralių lauko terasos baldų. Būtent todėl ji dažnai pasirenkama kaip statybinė medžiaga terasų apdailai. Tačiau mediena turi ir daug kartų ilgaamžiškesnę alternatyvą, tai kompozitinės terasinės lentos. Nuo kokių kriterijų priklauso jų kaina?

Nuo ko priklauso kaina?

Medinės terasos kaina, kaip ir kompozitinės terasos kaina labai priklauso nuo mūsų pasirinktos medienos kokybės ir rūšies. Rinkoje galite rasti terasinių lentų iš vietinės ir egzotinės medienos. Natūrali mediena išsiskiria prieinamesne kaina ir spalvų įvairove. Skirtinga medienos rūšis suteikia vis kitas savybes ir pasižymi skirtingomis pritaikymo galimybėmis. Tačiau prabangiausias sprendimas – egzotiška mediena. Terasinės lentos iš egzotinio medžio išsiskiria išskirtine išvaizda ir itin dideliu patvarumu. Taip pat verta paminėti, kad tokio tipo lentų nereikia reguliariai impregnuoti. Dėl šios priežasties tai tampa puikiu sprendimu žmonėms, vertinantiems komfortą.

Žmonės, nenorintys reguliariai prižiūrėti medienos, gali rinktis terasą iš kompozitinių medžio lentų. Kompozitinės terasos kaina gali būti panaši į aukštos kokybės egzotinės medienos terasą. Pasirinkę kompozitines lentas galite būti tikri, kad terasos paviršius bus atsparus drėgmei ir kitiems išorės veiksniams.

Kaina taip pat priklauso ir nuo terasos ploto, formos bei statybos technologijos. Populiariausia yra terasos statyba ant sijų. Pigiausia bus pastatyti paprastą medinę arba kompozitinę terasą, kurios forma nesudėtinga – kvadrato arba stačiakampio formos. Sudėtingesnių formų terasos pagaminimo kaina bus šiek tiek didesnė. Tam turi įtakos darbo sudėtingumas ir didesnis medžiagų kiekis.

Kokia bus apytikslė kaina?

Kaip minėjome pačioje pradžioje, kaina priklauso nuo naudojamos medžiagos kokybės. Rinkoje galite rasti įvairiausių kainų paskaičiavimų, tai priklauso nuo įmonės, kuri prekiauja statybinėmis medžiagomis arba užsiima lauko terasos projektų įgyvendinimu. Paprastai įmonės savo internetinėse svetainėse yra patalpinusios formas, kurias klientai užpildę (surašę apytikslį terasos plotą ir kitą svarbią informaciją rangovui) gali laukti specialistų teikiamo pasiūlymo su galutine kaina. Ši gali nežymiai kisti, kadangi terasos statybų metu gali keistis užsakovo norai arba rinkos kainos. Terasinių lentų kainą sužinokite čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *