Home > Prekyba > Kaip išsirinkti kėdes internetu?

Kaip išsirinkti kėdes internetu?

Jei jau turite stalą, kuriam reikia tinkamų kėdžių, derėtų jas derinti ne tik pagal stilių, bet ir prie jo dydžio. Kėdžių aukštis ir plotis yra labai svarbūs. Prieš pirkdami internetu, išmatuokite stalo aukštį ir ilgį. To dėka sužinosite, kiek kėdžių tilps viena šalia kitos ir ar kėdė galės laisvai būti pastumta po stalu. Atkreipkite dėmesį ne tik į atlošą, bet ir į sėdynės gylį. Atlošas neturėtų būti per aukštas, nes visuma neatrodys gerai.

Medinės kėdės prie interjero stiliaus

Populiariausi stalų tipai, prie kurių reikėtų tinkamai pritaikyti kėdes yra svetainės ir valgomojo stalai. Kartu jie turėtų sukurti tobulą komplektą ir derėti prie viso kambario interjero.

Minkštos kėdės ir mediniai aksesuarai – vienos populiariausių šiuolaikiško stiliaus sėdynių. Moderniame interjere nebijokite eksperimentuoti. Galite derinti šiuolaikiškas kėdes ir įvairaus dydžio stalus. Skandinaviškuose interjeruose tiks ryškios sėdynių spalvos, derinamos su medinėmis kojomis – idealiai tiks pagamintos iš ąžuolo. Kita vertus, glamūriniam stiliui reikia efektyvių medžiagų. Aksomu aptrauktos minkštos kėdės bus puiki išskirtinės svetainės puošmena. Net jei stalas jau pakankamai įspūdingas, glamūriniame stiliuje visada atsiras vietos papildomai puošnumo daliai. Geras bet kokio stiliaus derinys, net ir klasikinis, yra mediniai svetainės stalai ir kėdės su metaliniais elementais.

Kokias kėdes pasirinkti valgomajam?

Valgomojo kėdes reikia priderinti prie stalo taip, kad kiekvienas namiškis ar svečias turėtų pakankamai vietos aplink save valgio metu. Pereinant prie estetikos klausimo, taip pat verta vadovautis kėdžių dydžio ir skaičiaus principu. Spręsdami, pavyzdžiui, dėl prailginamo valgomojo stalo, atminkite, kad jis kasdien stovės nesurinktas. Todėl verta atsižvelgti į reikalingų kėdžių skaičių. Tokiu atveju puikiai tiks modernios valgomojo kėdės, kurias galėsite pastatyti bet kurioje kitoje patalpoje. Taip pat pasirūpinkite sėdynės patogumu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *