Home > Paslaugos > Gėlių salono verslas

Gėlių salono verslas

geliu parduotuves

Gėlės – nepakeičiama dovana bet kuriuo gyvenimo atveju. Gėlių verslo planą užtikrina nuolat besikeičiantys gyvenimo renginiai, kaip vedybos, kūdikio gimimas, krikštynos, gimtadieniai, jubiliejai, įkurtuvės, laiduotuvės ir daug kitų progų. Gėlių salono verslo pradžia prasideda nuo verslo plano kūrimo. Gauti paskolą, įsigyti patalpą baldus bei įrangą ir rasti tiekėjus. Gėlių prekybos salonų yra daug, todėl konkurencija bus didelė. Gėlių parduotuvės sėkmė priklausys nuo to, ar sugebėsite konkuruoti, ar busite pirkėjams patrauklesni už kitus gėlių pardavėjus. Gėlių prekyba- tai ne tik gėlių pardavimas salonuose, bet ir in ternetinė gėlių prekyba, su pristatymu adresatui. Tiesioginiame gėlių prekybos versle reikalingas lankstumas ir puikus gėlių rūšių išmanymas. Gėlės vysta, todėl jų neužsipirksi ir nepasiruoši ilgesniam laikui. Šiame versle reikia daug dirbti, lengva nebus.

Ką simbolizuoja skirtingų spalvų rožės?

Skirtingų spalvų rožės simbolizuoja skirtingas vertybes ar savybes. Rožės turi tikrai nemažai spalvų ir atspalvių, o pagrindinės rožių spalvos turi ir savo simbolinę reikšmę. Raudonos rožės reiškia meilę, baltos – skaistumą, rožinės-malonę, o oranžonės rožės simbolizuoja žavesį, juodosios rožės – išreiškia liūdesį ar skaudžią netekti, geltona rožė- kai kuriuose šalyse dažniausiai reiškia neištikimybę ir mirštančią meilę, tačiau mūsų krašte jos laikomos draugystės ir laimės simboliu.

Kokios madingos vestuvinės puokštės?

Pastaruoju metu išpopuliariejo natūralistinis stilius. Nemadinga simetrija ir tvarka. Kiekvienas gėlės stiebas ar šakelė turi būti palinkęs ten, kur jis nori. Puokštės tampa gausios ir didelės, naudojama daug žalumos, itin paplitusi asimetrija. Jeigu norite sukurti madingą puokštę atkreipkite dėmesį ir į gėlių spalvas, nes madingiausios yra pastelinės, tarsi išblukusios spalvos: gelsva, rausva, levandų spalvos, persikinė ir šių spalvų deriniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *