Home > Transportas ir logistika > Krovinių gabenimas jūra

Krovinių gabenimas jūra

Krovinių gabenimas jūriniais keliais dažnai yra ekonomiškiausias, pigiausias, o dažnais atvejais (neatitinkantys parametrų dėl savo nestandartinio dydžio ar pavojingos rizikos kroviniai) ir vienintelis būdas krovinių transportavimui. Krovinių ekspedijavimo paslaugos yra vienas iš geriausių pasirinkimų, krovinio pristatymui iš vienos pasaulio dalies į kitą. Tai apima kruopštų ir operatyvų kelionės suplanavimą, bendravimą su užsakovu, dokumentų paruošimą ir sutvarkymą, krovinio saugumo užtikrinimą ir žinoma, pristatymą laiku.

 

Viena populiariausių krovinių gabenimo krypčių, kurioje lietuvių verslininkai vis dažniau atranda savo nišą ir įsitvirtina yra Švedija. Tai yra neribotų galimybių šalis, kuri ne tik pati pasiūlo daug gėrybių pasaulio žmonėms, bet ir sutinka bendradarbiauti ir įgyvendinti kitų šalių pasiūlomas kokybiškas verslo idėjas. Todėl nenuostabu, kad esant tokiai galimybei Lietuvos žmonės semiasi naujų idėjų ir bando jas įgyvendinti svetur.

 

Krovinių gabenimas keltais į Švediją yra procesas, kurio suplanavimui ir įgyvendinimui reikia nemažai žinių ir be abejonės patirties. Visų pirma reikia įvertinti krovinį, suskirstyti jį į standartines ir pavojingų krovinių klases, yra pateikiami ir parengiami dokumentai, reikalingi krovinio gabenimui. Į kelionės planavimą taip pat įeina kelto bilietas vairuotojui, kajutė bei maitinimas.

 

Didelė keliamoji galia leidžia gabenti net labai sunkius ir didelių gabaritų krovinius, kurie visuomet yra tinkamai pakraunami ir sutvirtinami, siekiant maksimalaus saugumo, apsaugant krovinį nuo nepalankaus oro poveikio bei netyčinių sugadinimų.

 

Didelę patirtį sukaupę vadybininkai suplanuos Jūsų krovinio kelią, pasiūlys geriausius ir labiausiai Jums tinkančius maršrutus, suderins visus iškilusius klausimus tarp vežėjų, uostų, visada suteiks informaciją apie krovinių gabenimo keltais galimybes, terminus, išplaukimo ir krovinio pristatymo laikus, suteiks informaciją apie kainas, kuri kiekvienam atvejui yra individuali:

https://www.ferrybookings.lt/lt/patarimai/keltai-i-svedija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *