Home > Paslaugos > Plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija

Plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija

plastine chirurgija, akiu voku korekcija

Kas yra grožis – nė vienas negali tiksliai tai apibrėžti. Turbūt niekada ir negalės, kadangi tai yra subjektyvus dalykas, kiekvieno suprantamas savaip. Tačiau dauguma žmonių siekia savo aukščiausių grožio standartų save prisižiūrėdami: sportuodami, atsakingai pasirinkdami maistą, naudodamiesi plastikos chirurgų paslaugomis.

 

Tačiau ne visada estetinis grožis yra plastinės chirurgijos tikslas. Jos dėka galima pašalinti išvaizdos defektus, ir tai ne visada naudojama, kaip dauguma supranta, grožio tikslais, norint patobulinti išvaizdą. Plastinės chirurgijos gali reikėti po įvairių traumų, ligų ar įgimtų išvaizdos defektų, kurie žmonėms kelia diskomfortą. Pavyzdžiui užkritę akių vokai, kurie gali būti įgimti ar susiformuoti senstant odai, gali ne tik trukdyti dėl estetinio vaizdo. Problema tai tampa, kai viršutinis vokas nukąra tiek, kad dengia vyzdžio viršutinę dalį, trukdo regėjimui. Tuomet reikalinga akių vokų korekcija https://gpklinika.lt/akiu-voku-korekcija/. Ši korekcija gali būti taikoma ir apatiniam vokui. Šios operacijos metu pašalinamas odos perteklius ir atkuriamas normalus regėjimo laukas.

 

Plastinė chirurgija gali būti taikoma esant didelėms krūtims, kai dėl didelio jų svorio krypsta nugara, kankina jos skausmai, atsiranda odos iššutimai.

 

Plastinė chirurgija naudojama ir po onkologinių ligų gydymo, po sudėtingų traumų, nudegimų. Kai reikia pašalinti arba sumažinti esamus randus, atkurti odos vientisumą po auglių šalinimo ir panašiai. Ši chirurgija iš esmės yra žmogaus išvaizdos tobulinimas, atkūrimas, esant būtinybei, formavimas iš naujo.

 

Rekonstrukcinė chirurgija, naudojama siekiat atkurti dėl įvairių traumų, ligų, dažniausiai onkologinių, kitų priežasčių, prarastas organizmo funkcijas. Šios chirurgijos dėka, moterims po onkologinių ligų gali būti atkuriamos krūtys, po traumų ar įgimtų patologijų rekonstruojamos plaštakos, riešai, smulkieji sąnariai, periferiniai nervai.

 

Plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija nėra tik neapibrėžiamų grožio standarto siekimo įrankis. Tai sritis taikoma įvairiems gydymams, užtikrinantiems normalų ir sveiką žmogaus organizmo funkcionavimą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *