Home > Nekilnojamas turtas > Pramoniniai ir tradiciniai kiemo vartai

Pramoniniai ir tradiciniai kiemo vartai

Turte angarą, o gal gaminate ką nors? Bet kokiu atveju naudojatės didelėmis patalpomis. Jeigu pas jus atvažiuoja sunkusis transportas ir atveža arba išveža produkciją jums bus reikalingi pramoniniai vartai. Taip pat tokie vartai gali būti naudojami didelėse aikštelėse, kuriuose laikomas sunkusis transportas. Kaip jau supratote jeigu užsiimate pramonine veikla, tada dideli kiemo vartai bus tikrai reikalingi. Kiek kainuoja tokie vartai? Jų kainos prasideda nuo kelių tūkstančių eurų ir gali siekti keliasdešimt tūkstančių už vienus vartus. Viskas priklauso nuo jų dydžio ir paskirties. Vieni vartai tiesiog atlieka paprasta funkciją, kiti turi būti specialiai tvirtai pagaminti, kad nebūtų galima jų lengvai atidaryti. Juk saugoma brangi technika ar produkcija. Norėdami sužinoti tikslią tokių vartų kainą geriausia kreipkitės į šios srities specialistus. Įmonės atstovai atvyks į vietą apžiūrėti jūsų teritorijos ir pagal surinktus duomenis pateiks jums komercinį pasiūlymą.

Kada geriausia pirkti tokius vartus?

Kaip jau minėjome praėjusiame straipsnyje, tokių vartų užsakymą reikėtų daryti ne sezono metu. Aišku, patys montavimo darbai gali būti atlikti tada, kada jau leidžia oro sąlygos. Perkant tokiu laikotarpiu jūs nemažai sutaupysite. Žiema arba ankstyvą pavasarį vartais prekiaujančios įmonės turi mažai užsakymų, todėl gali suteikti nemažas nuolaidas. Tiems, kas ieško kiemo vartų, siūlome apsilankyti šiame internetiniame puslapyje: http://www.kiemoprojektai.lt/ Čia rasite didelį asortimentą ir susisiekus su specialistais galėsite gauti profesionalią konsultaciją.

Ką reikia žinoti prieš perkant pramoninius vartus?

Kaip ir kiekvienas produktas, taip ir pramoniniai kiemo vartai turi faktorius, kurie yra svarbūs juos renkantis. Pirmoje vietoje turėtų būti saugumo faktorius. Pramoniniai kiemo vartai turi būti pagaminti taip, jog galėtumėte būti ramūs dėl technikos ar produkcijos saugumo. Pirmiausia specialistai įvertina vietovę, kurioje bus montuojami tokie vartai. Reikia gerai suprasti, kiek kartų per dieną bus atidaromi ir uždaromi vartai. Šis skaičius lemia tai, kokius mechanizmus geriausia rinktis. Juk nenorime, kad nauji kiemo vartai po kelių atidarymų sugestų. Taigi specialistai įvertinę visus faktorius paskaičiuos kokius vartus vertėtų įrengti jūsų teritorijoje. Pramoninių vartų gali būti labai įvairių. Mechanizmai daugelyje vartų yra panašūs, tačiau galima rinktis apdailos medžiagas. Šiandien ypač populiarūs medienos imitacijos uždangalai. Vartai gali būti padengti metalinėmis plokštėmis, o jų spalva gali būti pritaikyti prie tvoros ar pastato spalvos. Šiandieninės technologijos leidžia įgyvendinti įvairius klientų norus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *