Home > Reklama ir rinkodara > Informaciniai stendai laiptinėse

Informaciniai stendai laiptinėse

Kiek kainuoja informaciniai stendai? Kur galima juos įsigyti? Kaip išsirinkti geriausią stendą? Taigi, šiandien kalbėsime apie skelbimų lentas, informacinius stendus. Tokie stendai, gali būti naudojami mokyklose, biuruose ar daugiabučių namų laiptinėse. Kiek gali kainuoti tokie stendai? Kainos labai įvairios ir jos priklauso nuo skelbimų lentos tipo. Galima rinktis kamštines lentas, prie kurių informacija yra tvirtinama smeigtukais. Antras variantas, tai tekstilinės skelbimų lentos. Prie jų informacija tvirtinama adatėlėmis. Trečiasis tipas, tai magnetinės lentos. Ant jų informacija gali būti užrašoma specialiu markeriu arba pritvirtinama magnetukais. Kokia pasirinkti? Viskas priklauso kur ji bus naudoja ir kaip dažnai naudosite tokią lentą. Informaciniai stendai dažniausiai naudojami daugiabučių namų laiptinėse. Čia žmonės kabina aktualią informaciją. Skelbimus apie parduodamus daiktus, teikiamas paslaugas ar būsimas šventes. Taigi, tokių lentų kainos prasideda nuo dvidešimties eurų ir gali kainuoti kelis šimtus eurų. Viskas priklauso nuo lentos tipo. Gana dažnas klausimas kur įsigyti tokių lentų? Tradiciškai jos yra pardavinėjamas kanceliarinių prekių parduotuvėse. Dar vienas būdas įsigyti tokias lentas, tai pasinaudoti interneto pagalba. Paieškos sistemose įveskite informaciniai stendai arba skelbimų lentos ir gausite daug internetinių svetainių, kuriose parduodama ši produkcija.

Ar skelbimų lentos dar reikalingos?

Kartais išgirstame klausimų, ar tokios skelbimų lentos vis dar aktualios. Juk praktiškai kiekvienas žmogus turi galimybę naudotis internetu. O internete per kelias minutes galite rasti reikiamą informaciją. Patirtis rodo, kad tokios skelbimų lentos yra naudingos daugiabučių namų laiptinėse. Čia ne visi žmonės moka ir gali naudotis internetu. Vyresnio amžiaus žmonės, dažnai suranda reikiamos informacijos, būtent tokiose skelbimų lentose.

Atlikome nedidelę apklausą ir paaiškėjo, kad didžioji dalis gyventojų naudojasi tokiomis skelbimų lentomis. Jose kiekvieną dieną randa naudingos informacijos, todėl jų panaikinimas būtų visiškai nenaudingas. Skelbimų lentose dažniausiai skelbiama informacija apie atliekamas paslaugas. Taip pat, radus ar pametus kokius daiktus žmonės talpina savo skelbimus. Taigi, jeigu jūsų name dar nėra skelbimų lentos ar ji per maža, tuomet galite greitai užsisakyti naują lentą už konkurencingą kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *