Home > Transportas ir logistika > Siuntų pristatymas į Daniją

Siuntų pristatymas į Daniją

Daugelis iš mūsų su nekantrumu laukiame siuntų, kurias mums siunčia mūsų artimieji arba patys sau kažką nusiperkame ar užsisakome, norėdami palepinti save. Taip pat ir lietuviai, kurių artimieji ar draugai gyvena Danijoje mielai naudojasi kurjerių paslaugomis ir siuntos į Daniją nukeliauja žymiai greičiau ir operatyviau, nei siunčiant įprastu registruotu paštu. Ypač artėjant didžiosioms metų šventėms, pasijunta, kad skubių siuntų paslauga yra itin populiari. Tad jei norite nustebinti savo draugus ar artimuosius netikėtomis dovanomis, skubiai nusiųsti jiems reikalingus daiktus, dokumentus ar lauktuves iš namų tikrai verta ja pasinaudoti.

Siuskpigiau.lt kurjerių komanda pasirūpins siuntos saugumu, siuntimu ir pristatymu nuo durų iki durų. Jums tereikia užpildyti užklausos formą ir nurodyti kryptį bei siuntos gavėjo adresą ir siunta bus paimta jums patogiu metu ir pradės savo kelionę į Daniją. Visą informaciją, susijusią su siuntos būsenomis jūs galite stebėti realiu laiku ar nurodžius elektroninį pašto adresą, gauti informacinius laiškus.

Tačiau tam, kad jūsų lauktuvės ir dovanos liktų nesugadintos bei saugiai pasiektų adresatą, reikėtų tinkamai jas supakuoti. Geriausia, kad siunta būtų stabili, supakuota taip, kad neturėtų jokių aštrių kampų ar atsikišimų, kad transportuojant nebūtų galima jos užsikabinti ir taip susigadinti. Svarbiausia reiktų prisiminti tai, kad siunta turi būti sutvirtinta lipnia juosta per visą perimetrą, bent trijose vietose, o ant siuntos turi būti užklijuotas siuntos lipdukas su jūsų kaip siuntėjo duomenimis.

Taigi tinkamai paruošus siuntą galėsite būti ramūs, kad ji saugiai pasieks Daniją, kur nekantriai juos lauks jūsų artimieji ar draugai. Visada malonu nustebinti ir priminti apie save, ne tik suplanavus kažką perduot, bet ir sugalvojus padaryti netikėtą staigmeną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *