Home > IT verslas > Optimalūs sprendimai logistikos įmonėms

Optimalūs sprendimai logistikos įmonėms

Išlikti lyderiais rinkoje savo srityje daug pastangų reikalaujantis darbas. Nors tai, žinoma, dar priklauso ir nuo įmonės sau keliamų tikslų. Ar ji siekia išlaikyti tai ką turi ir tuo džiaugiasi, ar įmonės tikslas yra plėstis, siūlyti vis kokybiškesnes paslaugas, tobulėti savo srityje žengiant koja kojon su technologijos naujovėmis.

Jei esat transportavimo paslaugas teikianti įmonė siekianti augti, jums reikalingi optimalūs sprendimai logistikos įmonėms. Tai sprendimai, kurie apima visus procesus vykstančius įmonėje nuo klientų užklausų gavimo iki personalo, finansų ir kitų sričių valdymo.

Geriausi sprendimai logistikos įmonėms gali būti priimti naudojantis rinkoje esančiu produktu -transporto valdymo sistema (programa). Tai modulinė sistema, kurią gali prisitaikyti tiek mažos, vidutinės ar didelės logistikos paslaugas teikiančios įmonės, tiek savo transporto parką siekianti optimaliai valdyti įmonė.
Ši programa pritaikoma įmonėms pagal poreikius parenkant reikalingus modulius, kurie gali būti:

•Klientų valdymas;
•Transporto ūkio valdymas;
•Analitikos ir ataskaitos valdymas;
•Kelionių valdymas;
•Dokumentų valdymas;
•Užsakymų ir reisų valdymas;
•Priminimų valdymas;
•Kiti.

Šie moduliai jungiami tarpusavyje, bei gali būtį susieti su jau įmonėje naudojamomis, kitų gamintojų, programomis.

Priimti teisingi sprendimai logistikos įmonėms leis lengvai sudaryti sudėtingus maršrutus, klientui pakoregavus užsakymą, be didelių sąnaudų koreguosit maršrutus, geriausiai ir maksimaliai išnaudoti turimą transportą, o jei turit partnerių, susijungus šia programa, ir jų transportą. Remiantis finansinėmis ataskaitomis, priimti tik pelningiausius sprendimus. Įdiegus transporto valdymo sistemą duomenys suvedami remiantis sudarytais šablonais, todėl išvengiamas darbo pasikartojimas ir su tuo susijusių klaidų atsiradimas.

Valdydami visą turimą informaciją esamuoju momentu, išlaikysite patikimo partnerio vardą, kadangi laiku įgyvendinsite užsakymus, o kylančias problemas spręsite greitai. Kokie dar gali būti optimalūs sprendimai logistikos įmonėms, kokia jų nauda galite pasiskaityti TerraIT puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *