Home > Paslaugos > Naujovės nagų priežiūros profesionalams

Naujovės nagų priežiūros profesionalams

Nagų priežiūros profesionalams, Kinetics nagų priežiūros yra puikiai žinomos, dėl savo išskirtinės kokybės ir inovatyvios sudėties, leidžiančios išgauti norimą efektą lakuojant nagus. Ši produkcija pasižymi ne tik aukštais produktų kokybės reikalavimais, bet ir profesionaliu įvaizdžiu ir pakuočių patogumu, Gamintojas ypač daug dėmesio skiria naujų technologijų įdiegimui ir pritaikymui. Jauna ir profesionali chemikų komanda rūpinasi, kad kiekvienas produktas būtų tobulinimas ir suteiktų geriausią įmanomą rezultatą. Prieš patenkant į rinką visus produktus testuoja profesionalūs nagų dailininkai. Priemonės gauna vertinimus iš nagų priežiūros konkursuose apdovanotų ir pripažintų dėstytojų bei kasdien dirbančiųjų nagų priežiūros salonuose.

Jūs galite rinktis iš šio Kinetics nagų priežiūros priemonių asortimento: nagų lakus SolarGel, kurie pasižymi savo paprastu naudojimu ir turi net 250 atspalvių pasirinkimą. Svarbu tai, kad lakavimui nereikia naudoti UV ar LED lempų ir nėra būtinas nagų lako pagrindas. Jų spalva išsilaiko apie 10 dienų; gelinius nagų lakus., kurių yra net 180 atspalvių Šie lakai tobulai padengia nagą ir puikiai išsilaiko iki trijų savaičių. Lakavimo procedūrų metu galima naudoti tiek UV, tiek naujos kartos LED lempas. Nuėmimas greitas ir nesudėtingas – nuimama per dešimt minučių; nagų lako valiklius, kurių stipri, tačiau tuo pačiu švelni formulė saugo nagus ir efektyviai nuima laką. Tai greito veikimo ir malonių aromatinių kvapų priemonė; nagų dildės, kurios yra sukurtos patogiam naudojimui, jas galite rinktis įvairių dydžių ir įvairių gruoblėtumų.

Taip pat jas galima mirkyti dezinfekciniame skystyje; nagų priežiūros gelius, gruntus, pagrindus, viršutinius sluoksnius, padedančius pasiekti tobulų rezultatų – užtikrinti kokybišką spalvos prikibimą prie nago paviršiaus ir apsaugoti nulakuotus nagus nuo subraižymo ir rūpintis silpnais, lūžinėjančiais nagais bei suteikti jiems natūralaus blizgesio. Daugiau apie šiuos produktus rasite paspaudus nuorodą: https://www.groziui.lt/kinetics-nail-systems

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *