Home > Reklama ir rinkodara > Verslo dovanos ir reklaminiai skėčiai

Verslo dovanos ir reklaminiai skėčiai

Kiekvienais metais įmonės perka verslo dovanas. Taigi, kaip jau suprantate yra didelė tokios produkcijos paklausa. Dažniausiai perkami skėčiai, puodeliai ar rašymo priemonės. Vis labiau populiarėja produkcija ant kurios yra įmonės rekvizitai. Tokie reklaminiai skėčiai kainuoja nepigiai, tačiau tai yra dažnai užsisakoma produkcija. Kiek kainuoja reklaminiai skėčiai? Kainos labai įvairios ir viskas priklauso nuo skėčių gamintojo, tačiau rinkoje yra nusistovėjusios kainos. Vienas toks reklaminis skėtis gali kainuoti iki dvidešimties eurų už vieną vienetą. Tuo tarpu puodelis su įmonės logotipu kainuoja nuo kelių eurų.

Kokios dovanos populiariausios šiais metais?

Verslo dovanos labai priklauso nuo madų. Vienais metais populiarūs kavos puodeliai, kitais dideli kalendoriai, trečiais reklaminiai skėčiai. Didelis asortimentas įtakoja ir pasirenkamą produkciją. O kodėl dovanojamos verslo dovanos? Pirmiausia, tai vienas geriausių būdų priminti klientui, kad jis dirba su atsakinga kompanija. Tai kompanija, kuriai rūpi kiekvienas klientas. Juk dovanos gavimas visuomet yra svarbi šventė. O jeigu tokios dovanos dovanojamos kiekvienais metais, tai tampa gražia tradicija. Taigi, kaip jau supratote verslo dovanos skirtos parodyti save ir priminti klientui, kad jis dirba su atsakinga kompanija.

Kokių dovanų reikėtų vengti?

Jeigu peržvelgsite įmonių dovanojamą produkciją, tai pamatysite, kad tai dažniausiai praktiški daiktai. Ko reikėtų vengti, tai nepraktiškų dovanų. Geriausia dovanoti, tai kas bus naudojama kiekviena diena. Tai bus gera jūsų įmonės reklama. Kokia suma dažniausiai išleidžiama verslo dovanoms? Viskas priklauso nuo to, kad dovanojama dovana. Jeigu tai įmonės vadovai, tai natūralu, kad dovanos bus brangesnės. Jeigu tai elinis klientas, tai dovanos kaina gali siekti iki dešimties eurų. Dovanojant verslo dovanas svarbu ne kokia kaina bus jūsų dovanos, o kas bus padovanota. Kartais labai pigios, bet gerai apgalvotos dovanos yra geriausias sprendimas. Taigi, prieš ruošdamiesi dovanoti dovaną, paklauskite savęs, ar jūs džiaugtumėtės gavę tokią dovaną? O ką norėtumėte gauti dovanų? Visi šie atsakymai padės geriau suprasti kokios dovanos reikia jūsų klientams ir verslo partneriaims.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *