Home > Vertimas > Vertimų biurai – kokias paslaugas jie teikia?

Vertimų biurai – kokias paslaugas jie teikia?

vertimo-paslaugos-vilniuje

Dirbate tarptautinėje įmonėje, kurioje darbuotojai surinkti iš įvairiausių šalių, o galbūt planuojate išvykti gyventi į užsienį? Tuomet jums prireiks vertimų biurų pagalbos. Profesionalus vertimas – tai dialogas tarp skirtingų kalbų, tautų ar kultūrų, todėl vertėjų darbas yra labai svarbus, o profesionalaus vertimo paslaugos – labai reikalingos. Vertimo paslaugos teikiamos tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms.

Vertėjai užsiima ne vien tekstų vertimu, bet taip pat esant poreikiui atidžiai peržiūri gautas užklausas, jas redaguoja, pritaiko visas gramatines ir stilistines taisykles, tekstą paverčia rišlų ir suprantamą.

Viena dažniausiai atliekamų vertimų biurų paslauga – dokumentų vertimas. Šia paslauga naudojasi tiek privatūs asmenys, norintys išsiversti asmeninius dokumentus, pavyzdžiui tokius kaip: pažyma, ligos istorijos, brandos atestatas ar diplomas. Taip pat kreipiasi ir įmonės norėdamos išsiversti įvairiausias sutartis, sertifikatus, ataskaitas, įgaliojimus ir panašiai.

Dokumentų vertimai gali būti tvirtinami notariškai arba patvirtinti biuro antspaudais. Dokumentų tvirtinimas biurų antspaudais daugelyje vertimu užsiimančiose įmonėse yra nemokamas, tai pats paprasčiausias ir populiariausias vertimo patvirtinimas.

Jei reikia sinchroninio ar nuoseklaus vertimo žodžiu – vertimų biurai jums siūlo specialistų pagalba, kurie padės vieniems kitus geriau suprasti. Nuosekliojo vertimo vertėjas ir pranešėjas kalba pamainomis. Pranešėjas kalba darydamas pauzes, tuo metu vertėjas išverčia pasakytą informaciją. Sinchroninio vertimo metu ir pranešėjas, ir vertėjas kalba tuo pačiu metu. Šis metodas techniškai sudėtingesnis, būtina specialioji vertimo įranga – vertėjo būdelės, mikrofonų ir ausinių. Taip pat įmanomas sinchroninis vertimas nuotoliniu būdu.

Taigi, vertimo paslaugos susideda ne vien iš teksto vertimo kita kalba, tai atsakingas ir nuoseklus darbas, norint pasiekti geriausią rezultatą. Vertėjai pasirūpins, kad jūsų tekstas būtų logiškas bei atitinkantis visus kalbos reikalavimus. O jei yra būtinybė, biuro vertėjai mielai atvyks į jūsų įmonę ar šventę, kurioje reikalingas sinchroninis ar nuoseklus vertimas. Daugiau informacijos apie vertėjų teikiamas paslaugas rasite čia: https://metropolis.lt/kalbu-vertimai/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *