Home > Konsultavimas > LED apšvietimo privalumai

LED apšvietimo privalumai

LED apšvietimą verta rinktis dėl: ekonomiškumo, ilagaamžiškumo, praktiškumo, pritaikymo.

Ekonomiškumas- pagrindinis LED privalumas prieš kitus šviesos šaltinius yra mažas elektros naudojimas. Energijos sąnaudos sumažėja net iki 90 proc., palyginti su kaitrinėmis lemputėmis, ir iki 60 proc., palyginti su fluorescencinėmis lempomis. Tokios sanaudos susidaro šviesos diodui paverčiant elektros energiją matomu šviesos spektru. Šiam procesui išnaudojama beveik 100 proc., gaunamos energijos, neeikvojant jos šilumos pavidalu. Kitokio apšvietimo atveju energija šilumos pavidalu išspinduliuojama į aplinką.

Ilgaamžiškumas- šviesos diodai gali dirbti iki 50000 valandų. Svarbu ir tai, jog šviesos diodams nebaisūs dažni įjungimai ir išjungimai, o nuo to priklauso ir kitų šviesos šaltinių eksplotavimo trukmė.

Praktiškumas- skaičiuojant ir lyginant, kiek laiko bei išlaidų kainuoja pakeisti perdegusias elektros lemputes, padėtis tampa, net nepalyginama. Tai ypač aktualu patalpose, kuriose aukštos lubos, pavyzdžiui, loftuose, sandeliuose, fabrikų patalpose.

Pritaikymas- LED apšvietimą galima naudoti visur, kur tik reikia šviesos. Jis taikomas ne vien vidaus patalpoms, bet ir išorei apšviesti.

Led juostos

LED juostos- tai lanksčios plokštės, kurias dengia LED diodai, tai šiuolaikinis pasirinkimas namams, virtuvei biurui, viešbučiams. https://www.lempa.lt/tema/led-juostos/ LED juostelių nereiktų naudoti kaip pagrindinio apšvietimo, tačiau jos idealiai tinka paslėptam apšvietimui tiek pastato viduje, tiek jo išorėje. Puošiant vidaus aplinką LED juotelės montuojamos į spinteles arba po spintelėmis, įvairiose nišose, lubose, grindyse ar bent kur kitur, kur tik atsiranda įkvėpimas. Led apšvietimas virtuvėje suteiks erdvės, padės apšviesti net tolimiausius jos kampus. Gausus spalvų pasirinkimas ir lengvas šviesos valdymas patalpai padės sukurti stilingą interjerą. Lauko sąlygomis su Led juostelėmis puošiami laiptai, namo apdailos elementai. Panaudojimo galimybes riboja tik fantazija. LED juostos pasižymi daugybe skirtingų atspalvių ir turi plačias valdymo galimybes.

LED juostų pajungimas ir montavimas

LED juostų pajungimas ir montavimas paprastas ir aiškus. Renkantis LED juostelę reikia nepamiršti būtinų komplektavimų priedų- rėmelių, profilių maitinimo šaltinių, kartais reikia stiprintuvų ar nuotolinio valdiklio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *