Home > Prekyba > Erotinės prekės – vis labiau populiarėjanti dovana

Erotinės prekės – vis labiau populiarėjanti dovana

Sekso prekių parduotuvė – tai parduotuvė, kurioje prekiaujama ne tik dildo ar vibratoriais, ten rasite ir treniruoklių. Didelis prietaisų pasirinkimas lyties pokyčiams. Taip pat smulkmenos, kurios papuoš bet ką, pavyzdžiui, erotinis apatinis trikotažas ar vaidmenų kostiumai, kas gali būti originalia dovana jauniesiems. Prieš pradėdami rinktis erotinę dovaną, gerai pagalvokite ir apsvarstykite kai kuriuos dalykus.

Kam renkate dovaną?

Sekso žaislus geriausia dovanoti sutuoktiniui ar esamam seksualiniam partneriui. Kad išvengtumėte gėdos, nedovanokite intymių prietaisų tiems žmonėms, su kuriais išsiskyrėte, net jei ir toliau palaikote draugiškus santykius. Taip pat geriau nedovanoti tokių dovanų žmogui, su kuriuo dar neužmezgėte intymių santykių, nepaisant to, kad susitikinėjate ir artimiausiu metu planuojate seksą.

Pasitikėkite savo vidiniu balsu

Žinoma, galite padovanoti sekso žaislą, kaip asmeninę dovaną draugui ar net šeimos nariui, ypač jei reguliariai ir atvirai su juo aptariate sekso problemas. Tačiau būkite atsargūs, jei dėl to nesate tikri. Priešingu atveju galite patekti į labai nepatogią situaciją.

Dovana iš sekso prekių parduotuvės nebėra kažkas uždrausta ar gėdinga. Laikai, kai žmonės bijojo ir gėdijasi net pažvelgti į intymų produktą, skirtą seksualiniam malonumui, nugrimzdo į užmarštį ir nukeliavo toli, toli į gilią praeitį. Dabar šaunus sekso žaislas – puiki dovana tiek žmonai, tiek romantiškam vaikinui. Tai ne tik prietaisas seksualiniams poreikiams patenkinti, bet ir stilingas aksesuaras, galintis suteikti ir estetinį malonumą, daugiau skaitykite – http://www.manoerotika.lt/category/sekso-prekes/.

Laimei, šiuolaikiniame pasaulyje sekso žaislų sfera gali nustebinti ne tik funkcionalumu, bet ir neįtikėtinu dizainu, stiliumi bei išskirtinumu. Be to, jei žmogus ar bent kartą išsitarė, kad jam neprieštarautų ką nors panašaus išbandyti, tai kam dvejoti ir stebėtis?

Net jei žmogus neatskleidžia savo troškimų, greičiausiai jis turi intymių fantazijų ir paslėptų impulsų. Kodėl nepadėjus jų išsipildyti? Erotinė dovana labai pravers, jei tarp jūsų ir žmogaus, kuriam ji skirta, yra artimi ir pasitikintys santykiai. O smagūs suvenyrai bet kurioje kompanijoje bus priimti su azartu. Ir tikrai niekas neatsisakys tokio eksperimento vestuvių metinių proga, nes vienas, nors ir nelabai nekaltas, žaidimas gali tapti tikru naujų emocijų šaltiniu santykiuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *