Home > Paslaugos > Restoranas Daugirdas – vieta susitikimams

Restoranas Daugirdas – vieta susitikimams

Ar pakankamai skiriate savo brangaus laiko draugams, tėvams, giminaičiams? O galbūt susitinkate tik per savo ar jų gimtadienius ir tai paskubomis atsigerti kavos. Ar ne per dažai jaučiamės vieniši tarp žmonių.

Vieta, kuri suartina restoranas Daugirdas, įsikūręs gražioje senamiesčio vietoje. Jus pasitinka net keliose skirtingose salėse. Su didele ar maža draugų kompanija jaukiai įsikursite vienoje iš salių. Galite rezervuoti staliuką romantiškam vakarui ar jaukiai draugų vakarienei. O galbūt svajojate atšvęsti savo šventę, ir visai nesvarbu kokią, vestuves, gimtadienį, gausiame draugų ir giminaičių būryje.

Restoranas Daugirdas ir jo darbuotojai pasiūlys jums ir jūsų svečiams jaukiausią vietą šventei, o virtuvės šefai skaniausią vakarienę. Beje, pobūvį galite rengti ir savo namuose, o geriausias restorano maistas bus pristatytas į jūsų šventės vietą.
Jei šventės nenusimato, restoranas Daugirdas gali būti puiki vieta susitikti su seniai matytais draugais. Šiltuoju metų laiku susitikimas Sky bare paliks neišdildomą įspūdi nuostabiu deserto, kavos ir išskirtiniu Kauno senamiesčio deriniu. Na, o kai už lango dargana, jaukius pokalbius megzti galėsite Židinio salėje. Bet kurioje čia esančioje erdvėje galite mėgautis nuostabia, tikrų meistrų sukurta, vakariene iš kelių patiekalu arba sustoti su drauge atsigerti kavos ir pasigardžiuoti nuostabiu desertu.

Restoranas Daugirdas kviečia čia susitikti su savo verslo partneriais. Jums teks rūpintis sandorio palankiausiomis sąlygomis, na, o virtuvės šefas pasirūpins puikiais pietumis ar vakariene, kurie vainikuos nelengvas derybas.

Nors Kauno miesto senamiestyje įsikūrę nemažai restoranų ir kavinių, tačiau retas jų gali lygiuotis su restoranu Daugirdas. Čia persipina seni XVI-XIX a. istoriniai pastatai su moderniais įsikūrusiais Neries ir Nemuno sankirtoje, o pro langus atsiveria senamiesčio vaizdai. Staliukų rezervacija, darbo laikas ar kita informacija puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *