Home > Finansai > Įmonės buhalterinių dokumentų apskaita

Įmonės buhalterinių dokumentų apskaita

Kada reikia buhalterinių paslaugų? Kiek kainuoja įmonės buhalterinė apskaita? Kaip išsirinkti buhalterinių paslaugų įmonę? Taigi, kaip jau ne kartą esame minėję, taip dar kartą primename, kad dažniausiai buhalterinių paslaugų reikia, kuomet kuriate UAB. Kadangi pagal LR įstatymus UAB turi turėti buhalterį arba buhalterinių paslaugų įmonę. Nuo ko priklauso buhalterinės apskaitos kainos? Rinkoje egzistuoja standartizuota mokėjimų sistema. Apskaita kainuos tiek kiek darbų reikės atlikti. Tarkim įmonės bazinės apskaitos mokestis penkiasdešimt eurų per mėn. Už tokią sumą įmonė tvarko trijų darbuotojų duomenis ir iki šimto sąskaitų per mėnesį. Jeigu nusprendžiate didinti darbuotojų kiekį tuomet jums už kiekvieną papildomą darbuotoją reikės sumokėti, po trisdešimt eurų. Jeigu norėsite augti ir kiekvieną mėnesį pateikti iki trijų šimtų sąskaitų, tuomet paslaugų kaina dar padidės penkiasdešimt eurų. Kaip jau supratote apskaitos įkainiai yra glaudžiai pririšti prie atliekamų darbų.

Kaip išsirinkti buhalterinės apskaitos įmonę?

Rinkoje turime labai daug kompanijų, kurios teikia buhalterines paslaugas. Įmonės apskaita taip pat gali būti tvarkoma pavienių buhalterių, kurie dirba pagal individualios veiklos pažymą. Tokie buhalteriai dažnai kainuoja pigiau nei įmonės. Taigi, norint išsirinkti buhalterinių paslaugų įmonę jums reikės pasinaudoti internetu. Paieškos sistemoje įveskite buhalterinė apskaita ir jums bus pateikta daug svetainių, kuriuose skelbiama informacija apie tokių paslaugų teikimą. Naujos įmonės dažniausiai renkasi ne pagal darbuotojų kompetenciją, o pagal mažiausia kainą. Taigi norėdami sužinoti, kuri kompanija teikia pigiausias paslaugas išsiųskite visoms įmonėms užklausa su klausimu kiek kainuos jūsų mažos įmonės buhalterinė apskaita.

Kada reikalingas įmonės auditas?

Jeigu nenorite, kad jus patikrinusi mokesčių inspekcija rastų blogai užpildytų dokumentų ar kažkokių buhalterinių klaidų, tuomet rekomenduojame užsisakyti įmonės auditą. Pasirinkite norimą kompaniją ir ji per tam tikrą sutartą laiko tarpą atliks visą jūsų įmonės auditą ir pateiks darbų ataskaitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *