Home > Prekyba > Ką reikėtų turėti kosmetinėje?

Ką reikėtų turėti kosmetinėje?

Visais laikais moterys stengėsi pabrėžti tai, ką turi gražiausio, o tikrus ar menamus trūkumus paslėpti. Skirtumas tas, jog laikui bėgant dekoratyvinė kosmetika tapo vis tobulesnė, tad, ir savo grožį pabrėžti darėsi vis lengviau. Šiandien dekoratyvinė kosmetika tokia įvairi ir kokybiška, jog tik pradėjusiai ja naudotis gali būti painu išsirinkti tinkamas priemones. Tad pasistengsime šią užduotį palengvinti.

Tobulas kiekvienos moters kosmetinės turinys

Taigi, jeigu norite atrodyti nepriekaištingai pasidažiusi ir, tuo pačiu, natūraliai gaivi, savo kosmetinėje turėkite makiažo pagrindą, tušą blakstienoms, skaistalus ir lūpų dažus. Jei mėgstate išryškinti akis  reiktų turėti akių pieštuką ir trijų spalvų akių vokų šešėlių paletę. Šešėlių pasirinkimas paprastai būna labai individualus. Šešėlius galima pasirinkti pagal akių spalvą, charakterį ar net metų laiką. 

Blakstienų tušas

Yra tokių moterų, kurios sąmoningai ar nesąmoningai,  dekoratyvinės kosmetikos nenaudoja. Visgi, net jos laikas nuo laiko, norėdamos paryškinti veidą,  pasirenka vieną kosmetikos priemonę. Tai – blakstienų tušas. Turėtumėte žinoti, jog blakstienų tušų galima rasti pačių įvairiausių – ilginančių, tankinančių ar net blakstienas riečiančių. O ir spalvų paletė ne tokia jau skurdi. Juoda, pilka, ruda, mėlyna, tamsiai žalia – spalvos, kurias turi skirtingi blakstienų tušai. Nestandartinių spalvų tušai gali dar labiau paryškinti natūralią jūsų akių spalvą. Nebijokite eksperimentuoti.

Makiažo pagrindas

Šią priemonę kai kurios moterys naudoja kasdien, tuo tarpu, kitos – tik ypatingomis progomis. Bet kokiu atveju, makiažo pagrindui reiktų skirti ypatingą dėmesį, netgi pasitarti su profesionalu. Ypač jeigu tik pradedate naudotis dekoratyvine kosmetika. Priklausomai nuo jūsų odos būklės, makiažo pagrindą galite rinktis iš stipriai, vidutiniškai ir lengvai maskuojančių. O ir spalva turi labai didelę reikšmę. Geriausiai rinktis savo natūraliai odos spalvai giminingą makiažo pagrindą. Kitaip rizikuojate atrodyti nenatūraliai. Labai svarbu prieš perkant makiažo pagrindą atkreipti dėmesį ir į tai, kokiam odos tipui priemonė skirta.  Tai be galo svarbu.  Sausos odos savininkėms, panaudojusioms riebiai odai skirtą priemonę, gali pradėti itin šerpetoti veidas, atsirasti raudonis.

Skaistalai

Su šia dekoratyvine kosmetika nesunkiai veidui suteiksite gyvumo ir spindesio. Panašiai kaip ir makiažo pagrindui, skaistalų  atspalvį reikėtų pagal savo veido odos toną. Profesionalai pataria turinčioms šviesaus šalto atspalvio odą rinktis rožinių tonų skaistalus. Štai toms, kurių oda šiltesnė, tamsesnio gymio, tiks persikinių atspalvių skaistalai. 

Lūpų dažai

Na, lūpų dažų spalvų pasirinkimas – išties stulbinantis. Specialistai pataria atsižvelgti ne tik į paskutines mados tendencijas, bet ir į savo odos tipą. Tad belieka tik palinkėti smagios kelionės leidžiantis  į savo idealios lūpų dažų spalvos paiešką. Žinoti reiktų vieną – raudona yra amžina klasika. Ši spalva aktuali ir madinga kasmet ir, ko gero, yra daugelio moterų kosmetinėje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *