Home > Valdymo sistemos > Kaip atkurti gamyklinius duomenis skirtingose operacinėse sistemose?

Kaip atkurti gamyklinius duomenis skirtingose operacinėse sistemose?

Technologijos yra puikus išradimas, kurios mums padeda kasdieniame gyvenime. Tiesa, kartais nutinka ir tokių atvejų, kad įrenginiai iškrečia „pokštų“ ir mums staiga tenka ištrinti visus išmaniojo duomenis bei juos atkurti. Tam, kad būtų galima atkurti savo išmaniajame įrenginyje duomenis – reikia žinoti keletą gudrybių, kurios padės jums greitai viską susigrąžinti į pradinę padėti, o jūsų reikiami duomenys išliks tokie patys. 

Svarbūs duomenys turi būti išsaugomi

Duomenų atkūrimas yra tokia procedūra, kurios metu yra „atgaivinami“ jūsų dingę duomenys išmaniajame telefone. Ši procedūra yra pasitelkiama tada, kai jūsų įrenginys staiga sugenda (jo nepavyksta įjungti, jis sudūžta, sušlampa ir pan.), o jūsų informacija nebuvo išsaugota atsarginiame diske. Tiesa, jeigu jūsų išmaniajame telefonui reikia atnaujinti („prasivalyti“) – jums teks atkurti gamyklinius duomenis, tačiau prieš tai įsitikinkite, kad jūsų asmeniniai duomenys yra išsaugoti apsauginiame diske. Tai yra pats efektyviausias būdas, kaip išsaugoti savo nuotraukų, vaizdo įrašų, kontaktų, kalendorių, dokumentų ir susirašinėjimo atsargines kopijas. 

Kaip atkuriami gamykliniai nustatymai „iOs“?

Viskas yra gana paprasta, todėl jums nereikės užtrukti ilgai norint atkurti gamyklinius nustatymus savo išmaniajame įrenginyje. Jeigu jūsų prietaisais priklauso „iOs“ operacinei sistemai, tuomet visų pirma turite keliauti į Settings (Nustatymai) ir paspausti General management. Jame rasite skiltį Reset, todėl jūs ją paspauskite. Taip pat jums iššoks – Erase All Content and Settings, todėl norint jį patvirtinti turėsite suvesti savo Apple ID duomenis. Jūsų bus paklausiama, ar jūs tikrai norite atnaujinti į gamyklinius duomenis.  Patvirtinus šį elementą, jūsų išmanusis įrenginys bus paleidžiamas iš naujo, todėl kai įjungsite jį – viską matysite kaip pirmą kartą. 

Kaip atkuriami gamyklinius nustatymai „Android“?

„Android“ operacinėje sistemoje yra viskas panašiai, kaip ir „iOs“, tačiau skiriasi tik keletą paspaudimų. Visų pirma savo išmaniajame įrenginyje turite susirasti Settings. Juos paspaudę jūsų pamatysite elementą General management – paspauskite. Kai šį pasirinksite, jums reikės pasirinkti Reset, o tada Factory data reset. Ekrano apačioje jums atsiras mėlynas Reset mygtuko pasirinkimas, kurį paspaudus jums reikės suvesti savo PIN kodą bei dar kartą patvirtinti, kad norite atnaujinti savo išmaniojo įrenginio gamyklinius parametrus. Atlikus visas šias funkcijas, viskas jums atrodys taip, kaip pirmą kartą įsijungiate įrenginį. 

Jeigu nutinka kažkokių nesklandumų arba negalite atnaujinti savo išmaniojo įrenginio gamyklinių duomenų, rekomenduojama kreiptis į įrenginių servisus arba į tą vietą iš kurios įsigijote išmanųjį prietaisą. Nepamirškite ir to fakto, kad atnaujinus gamyklinius duomenys, įrenginyje nieko nebelieka, todėl atsarginiame dokumente suskurkite asmeninių duomenų kopijas! „iOs“ operacinėje sistemoje ji yra vadinama „iCloud“, o „Android“ operacinėje sistemoje – „Google“ diskas. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *