Home > Darbas > Ko reikia ruošiantis verslo kelionei?

Ko reikia ruošiantis verslo kelionei?

verslas, keliones, rankines

Nei viena moteris neįsivaizduoja savo garderobo be vieno iš svarbiausių aksesuarų – rankinės. Ji ne tik svarbus stiliaus akcentas, bet ir labai praktiškas daiktas, be kurio neišsiverčiama nei kasdieną, nei laisvalaikiui.

Priklausomai nuo poreikių, galima rinktis įvairiausių dydžių, formų ar dizaino rankines, kurios gali puikiai papildyti jūsų garderobą. Natūralios odos rankinės yra brangesnės, tačiau jos yra patvaresnės ir tarnaus ne vienus metus. Renkantis natūralios odos rankinę, nereiktų aklai sekti naujausių mados tendencijų, bet rinktis klasikinio dizaino, kuri neišeis iš mados taip greitai ir galėsite drąsiai ja džiaugtis ne vieną sezoną.

Svarbiausia, kad ji jums patiktų ir atspindėtų jūsų nuotaiką. Pirmiausia atkreipkite dėmesį į odos kokybę, jos minkštumą, siūlių apdirbimą, vidinį pamušalą. Rankinės pasirinkimas labai priklauso ir nuo moters gyvenimo būdo. Jei kasdienai jums reikia nešiotis daug daiktų, tuomet reiktų rinktis storesnės ir tvirtesnės odos rankinę. O jei jums užtenka tik keleto daiktų, tuomet puikiai tiks plonesnės ir minkštesnės odos rankinė. Jei į minkštos odos rankinę dėsite daug daiktų, tai ji gali deformuotis ir išsitampyti. Nemažiau svarbus rankinės dydis ir svoris, nes su lengva rankine yra žymiai lengviau keliauti, nei su sunkiai prikrautu krepšiu. Taip pat atkreipkite dėmesį į rankenų tvirtumą, pažiūrėkite ar jos yra sutvirtintos metalinėmis detalėmis.

Svarbus ir užtrauktukų ar rankinės užsegimų patvarumas. Svarbu atkreipti dėmesį ir į odos rūšį, nes nuo jos priklausys ir priežiūra. Lakuota oda reikalauja mažiau priežiūros, o pasirinkus verstą odą, ją būtina impregnuoti.

Daugelis moterų itin pamėgo natūralios odos, talpias kuprines, kurios yra labai funkcionalios ir patogios. Galima rinktis ir tokius rankinių modelius, kurios gali lengvai transformuotis iš rankinės į kuprinę ir atvirkščiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *