Home > Prekyba > Kaip pasirinkti lietvamzdžius?

Kaip pasirinkti lietvamzdžius?

stogas, lietvamzdziai

Lietvamzdžiai yra palyginus smulki, tačiau turinti svarbią reikšmę konstrukcija. Jų paskirtis – nukreipti lietų ir sniegą į tam skirtą vietą. Kokybiški ir taisyklingai sumontuoti lietvamzdžiai apsaugo namo fasadą ir cokolį nuo drėgmės poveikio. Stogo dengimo metu dažniausiai pasirūpinama ir lietvamzdžių įrengimu. Tačiau jei to nepadarėte dengdami stogą arba jūsų lietvamzdžius reikia keisti, pasistenkite tuo pasirūpinti kuo įmanoma greičiau. Vienas svarbiausių klausimų ruošiantis keisti lietvamzdžius – kaip juos išsirinkti? Aptarkime, kokie būna lietvamzdžiai ir kaip pasirinkti tinkamiausius.

Plieninės lietaus nuvedimo sistemos

Tai vieni dažniausiai Lietuvoje naudojamų lietvamzdžių. Plieninės lietaus nuvedimo sistemos puikiai tinka keramikiniam, betoniniam, bituminių čerpių stogui. Šie lietvamzdžiai vertinami dėl savo ilgaamžiškumo, paprastos komplektacijos ir estetiškos išvaizdos. Rinkoje yra populiariausių spalvų plieninių lietvamzdžių pasiūla, tad šios sistemos derinamos prie įvairių spalvų stogų.

Plastikinės lietaus nuvedimo sistemos

Nors ir atrodo mažiau patvarūs negu plieniniai, tačiau plastikiniai lietvamzdžiai taip pat išlieka puikios būklės daugelį metų. Vienas pagrindinių plastikinių lietvamzdžių privalumų – atsparumas korozijai. Tai ypač aktualu netoli jūros gyvenantiems žmonėms, kur oras yra druskingas ir kitų rūšių lietvamzdžius gali greičiau paveikti korozijos procesai. Šie lietvamzdžiai gali būti naudojami bet kokio tipo stogams, o jų montavimas itin nesudėtingas.

Lietaus surinkimo trapai

Tai taip pat svarbi detalė projektuojant namo lietvamzdžių sistemą. Lietaus surinkimo trapai naudojami lietvamzdžių ir lietaus nuvedimo sistemos sujungimui su nuotekų sistema (kanalizacija). Šios jungtys apsaugo nuo lietaus pertekliaus bei per didelio drėgmės įsigėrimo į žemę, kuris gali pakenkti namo pamatams.

Tikimės ši informacija padės jums pasirinkti lietvamzdžius. Taip pat nepamirškite, kad abejojant dėl savo sprendimo, visuomet geriausia pasitarti su šios srities specialistais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *