Home > Konsultavimas > Kaip išsirinkti kokybiškas prekes slidinėjimui?

Kaip išsirinkti kokybiškas prekes slidinėjimui?

Slidinėjimo sportas visuomet buvo labai populiarus. Mūsų tautiečiai jau nuo seniai yra pamėgę šį sportą. Vieni nepraleidžia progos ir kasmet išsiruošia į populiariausius slidinėjimo kurortus užsienyje, kiti slidinėjimu mėgaujasi gimtinėje.

Tačiau ir vieniems, ir kitiems reikalinga slidinėjimo apranga bei įranga. Ją galima nebūtinai pirkti, galima ir išsinuomoti. Tačiau užsiimantiems šiuo sportu nuolatos, ypač aktualu turėti nuosavą kokybišką aprangą, tinkančią įvairioms oro sąlygoms.

Nepriklausomai nuo to, ar esate profesionalus sportininkas, ar mėgėjas, pati svarbiausia slidininko priemonė – šalmas. Jis turi būti ypač kokybiškas ir atitinkantis pačius aukščiausius saugumo standartus. Ypač, jeigu esate visiškai nepatyręs slidininkas, kokybiškas šalmas yra tiesiog būtinas.

Slidinėjimui labai svarbi ir apranga. Jų yra pačių įvairiausių, o kainos priklauso nuo jų kokybės. Rinkdamiesi aprangą, turėtumėte atkreipti dėmesį į etiketėje nurodytas audinio charakteristikas. Slidinėjimo apranga turėtų būti pasiūta iš drėgmei bei vėjui nelaidžios medžiagos. Laidumą nurodo tam tikri skaičiai, nurodantys audinio tankį. Kuo tankis didesnis, tuo rūbai mažiau praleis drėgmės.

Taip pat, audinys turėtų būti puikiai laikantis šilumą, turintis vadinamąją šilumos izoliaciją. Šis audinys taip pat yra skirstomas pagal tam tikrą laipsnį. Aukštesnio laipsnio izoliacija suteikia galimybę ilgiau išbūti žemoje temperatūroje. Tačiau tokie rūbai yra brangesni, todėl reikėtų atsižvelgti į savo poreikius.

Slidinėjant labai svarbu ir kokybiški akiniai. Kartais tenka matyti, jog slidinėjama su įprastai saulės akiniais. Tačiau visų pirma, su jais nėra saugu, blogas matomumas, antra – ne visi turi šimtaprocentinę apsaugą nuo UV spindulių. O štai slidinėjimo akiniai praktiškai visi turi šią apsaugą, net ir patys pigiausi. Renkantis akinius, svarbiausios akinių charakteristikos yra lęšio tipas, spalva, tonas. Akinius būtina matuoti, jų rėmai skiriasi kaip ir kitos savybės https://www.bikko.lt/ziemos-prekes/slidinejimo-akiniai/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *