Home > Transportas ir logistika > Naktinio prekių pervežimo ypatumai

Naktinio prekių pervežimo ypatumai

kroviniu pervezimo kaina

Patogu kai elektroninėje parduotuvėje nusipirkę daiktą jau kitą dieną galime juo džiaugtis ir naudotis. Ar žinote kad pristatymas per naktį vadinamas logistikos meno viršūne ir tai vyksta kiekvieną naktį kai mes ramiai miegame. Žinoma tai nėra pigu bet kartais net sunku įsivaizduoti kad užsisakę prekę vienoje kontinento pusėje per parą laiko jis atsidurs už kelių tūkstančių kilometrų nurodytu pristatymo adresu.

Didžiausių pervežimo bendrovių darbo efektyvumas ir greitis yra išties stulbinantis. Pasaulinę tarptautinių siuntinių rinką valdo trys įmonės kurios turi daugiau lėktuvų, mikroautobusų ir kitų transporto priemonių nei keleivius transportuojančios oro linijos. Žaibo greičiu kroviniai ir siuntiniai pristatomi ne tik į atokiausius planetos kampelius bet net ir į Šiaurės Korėją. Platus logistikos tinklas gali pasiūlyti tokią krovinių pervežimo kaina kuri priimtina ne tik skubias siuntas siunčiantiems užsakovams. Tam kad galėtų laiku vykdyti savo įsipareigojimus transporto įmonės savo sandėlius ir skirstymo punktus yra įkūrusios skirtingose pasaulio šalyse netoli jūros ir pačių šalių geografiniuose centruose. Iškrautus supakuotus siuntinius automatinės skirstymo linijos per 15 minučių išdalina pagal adresus ir jas jau gali paimti kurjeriai pristatymui. Į mažesnius miestus kur siuntinių ir krovinių srautai yra mažesni yra siunčiami mažesni lėktuvai su propeleriais.

Optimizuotas transporto priemonių naudojimas ir tikslus planavimas leidžia pasiekti puikių rezultatų. Logistiko verslas yra sudėtingas, sėkmingai verslą vykdyti gali tik tos įmonės kurios pasirašo ilgalaikius kontraktus su stambiais mažmenininkais pvz. Amazon kurie garantuoja nesustojamą užsakymų kiekį. Skubus pristatymas per naktį beveik visada yra brangiausias iš visų nes siuntikams reikia naudoti ekonomiškai brangiausią ir greičiausią savo transportavimo priemonę t. y. lėktuvą. Pasaulyje nėra mažų logistikos įmonių kurios gali pasiūlyti pristatyma jau kitą dieną nes tam reikia didelių pradinių investicijų ir visas verslo modelis paremtas labai efektyviu sąnaudų ir laiko planavimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *