Home > Transportas ir logistika > Kokios prekės automobiliui yra svarbiausios?

Kokios prekės automobiliui yra svarbiausios?

Prekės automobiliams yra viena iš didžiausio spektro prekių grupių. Nuo smulkių aksesuarų iki automobilių akumuliatorių – anksčiau ar vėliau su šiomis prekėmis tenka susidurti kiekvienam vairuotojui. Tad aptarkime, kokios svarbiausios prekės automobiliui ir kaip jas tinkamai pasirinkti.

Padangos/ ratlankiai

Tai vienos iš dažniausiai perkamų ir būtiniausių prekių automobiliams. Padangų paklausa ypač padidėja jų keitimo į žiemines ar vasarines laikotarpiu. Tad rekomenduojama jomis pasirūpinti iš anksto, dar neprasidėjus jų keitimo sezonui. Renkantis padangas bei ratlankius svarbiausia atkreipti dėmesį jų tinkamumą automobiliui. Pagrindiniai šių prekių charakteristikos rodikliai – skersmuo, plotis, sukibimas (padangoms).

Akumuliatoriai

Akumuliatorius yra vienas iš svarbiausių prietaisų automobiliui. Tai ypač aktualu žiemos sezono metu, kuomet dėl žemos temperatūros ir netinkamo akumuliatoriaus automobilį kartais sunku arba visiškai neįmanoma užvesti. Renkantis akumuliatorių pirmiausia reikia atsižvelgti į jo galingumą. Patartina naudoti ne mažesnės kaip 12,5 V įtampos galingumo akumuliatorių. Taip pat svarbus parametras – startinė srovė. Mažesniems automobiliams pakanka 100 – 150 A startinės srovės akumuliatorių, didesniems rekomenduojama naudoti akumuliatorių, kurio startinė srovė ne mažesnė nei 250 A.

Aksesuarai

Šiai prekių grupei priskiriami vairo užvalkalai, veidrodėliai, sėdynių užvalkalai, stogo, bagažinės skersiniai ledo grandikliai ir kiti automobiliams skirti priedai. Renkantis šias prekes svarbu nepamiršti, kad kai kurios iš jų skirtos konkretiems automobilių modeliams. Tad jei įsigyjate prekes internetinėje parduotuvėje, visuomet pasidomėkite ar norimas įsigyti priedas tiks jūsų automobilio modeliui.

Tepalai/ alyvos

Šie produktai gali būti skirti automobilio varikliui arba greičio dėžei. Įsigyjant greičio dėžei naudojamą tepalą, įsitikinkite ar jis skirtas automatinėms ar mechaninėms greičio dėžėms. Tuo tarpu automobiliams, kuriuose yra hidraulinė sistema, būtina naudoti tinkamą hidraulinę alyvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *