Home > Paslaugos > Dantų balinimo procedūra

Dantų balinimo procedūra

Šiuolaikinis grožio kultas ir noras atrodyti nepriekaištingai, patikti tiek sau, tiek kitiems, įtakoja pačių įvairiausių procedūrų poreikį. Ilgalaikio makiažo procedūros, plaukų šalinimas lazeriu, veido srities, kūno dailinimas ir daugelis kitų. Graži šypsena ir balti dantys – taip pat ne išimtis. Ir tai bene viena iš natūraliausių ir sąlyginai paprasčiausių procedūrų, kuri nereikalauja jokių invazinių technikų.

Tačiau paminėjome sąlyginai, nes kokybiškas dantų balinimas turi būti atliekamas profesionalų https://www.sbklinika.lt/paslaugos/odontologu-paslaugos/dantu-balinimas/. Tam, kad procedūra būtų atlikta saugiai ir tinkamai įvertinus individualią dantų būklę, jos nereikėtų atlikti savarankiškai namuose. Ir juo labiau – neaiškiomis, o dar blogiau, internetu įsigytomis priemonėmis.

Iš tikrųjų, kiekvieno dantų struktūra yra skirtinga. Vieni gali džiaugtis itin tvirtais ir sveikais dantimis, o kitų dantys yra trapesni, jautresni. Pagal tai specialistas parenka atitinkamai saugią balinamojo preparato koncentraciją, kad nepažeisti danties emalio. O jeigu dantų emalis yra labai plonas, tokios procedūros apskritai rekomenduojama nesidaryti.

To daryti nereikėtų ir tada, jeigu turite dantenų ligą ar uždegimą, taip pat, jeigu labai matomoje vietoje turi danties implantą. Šio implanto spalva buvo pritaikyta prie jūsų natūralios dantų spalvos, o jos pakeisti neįmanoma. Tačiau daugelis apie tai nepagalvoja, bet tikriausiai po procedūros gali tekti pakeisti ir dantų implantus.

Šiuo metu dantų balinimo metodai labai skiriasi nuo ankstesnių. Dantų balinimas gali būti atliekamas keliais būdais. Stomatologo kabinete naudojamos inovatyvios technologijos, lempos, lazeriai bei balinimo geliai, maksimaliai apsaugant dantenas ir atvirus dantų kaklelius. Ir tai yra pats saugiausias būdas turėti tiek baltą šypseną, tiek sveikus dantis. Beje, dantų balinimas galimas ir namuose, tačiau tik profesionalo paskirtomis, saugiomis priemonėmis – kapomis ar kitais preparatais. Prieš tai būtinai atlikus ir įvertinus dantų būklę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *