Home > Draudimas > Asmens sveikatos draudimas

Asmens sveikatos draudimas

asmens sveikatos draudimas

Esate įmonės vadovas ir jums svarbu Jūsų darbuotojai? Norite jiems suteikti visapusišką paramą ir atsidavimą? Suteiktas asmens sveikatos draudimas būtent tas veiksnys, kurio jums reikia. Apie darbuotojų sveikatos draudimo naudą darbdaviams skaitykite žemiau.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad darbuotojų sveikatos draudimas, tai tik nauda jiems. Be abejo tai labai didelis pliusas darbuotojui, nes taip sutaupomi pinigai bei laikas įvykus nelaimei ir prireikus konsultacijos pas gydytojus. Tačiau tai ne ką mažesnis pliusas darbdaviams. Apdrausti darbuotojai turi daugiau motyvacijos ir energijos, todėl tai pakelia darbo produktyvumą ir našumą. Taip pat tai sumažina nedarbingumą, nes darbuotojai gali savo sveikata rūpintis nuolatos, o susirgus pagreitinti gydymo procesą. Spartesnis gydymas sumažina pavaduojančių darbuotojų viršvalandžiams apmokėti skirtas išlaidas bei padeda išvengti užsakymų vėlavimų. Kai kurios draudimo įmonės rūpinasi profilaktiniu sveikatos patikrinimu, todėl darbdaviui lieka mažiau rūpesčių, o darbuotojai jaučiasi gerbiami ir aprūpinti. Tai moderni priemonė didinanti darbuotojų atsidavimą bei lojalumą. Tokie darbuotojai suteikia gerą įmonės įvaizdį kitiems, o tai gali padėti norint plėsti savo personalą ar net ieškant naujų partnerių.

Taigi, asmens sveikatos draudimas tai visapusiška nauda ir darbdaviui ir darbuotojui. Darbuotojas jaučiasi reikalingas ir gerbiamas, o tai pakelia produktyvumą ir motyvaciją bei atneša naudą įmonės bendro vaizdo gerinimui. Jei dar svarstote ar verta suteikti asmens sveikatos draudimą, tai patariame apie tai pasiskaityti plačiau https://www.ld.lt/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *