Home > Valdymo sistemos > Kaip pasirinkti įeigos kontrolės sistemą?

Kaip pasirinkti įeigos kontrolės sistemą?

Kas ir kada pateko į direktoriaus kabinetą ar įmonės sandėlį? Kuriuose biurų pastato kambariuose gali lankytis darbuotojai, o kuriuose – valymo tarnyba? Atsakymai į šiuos klausimus yra paprasčiausias įeigos kontrolės apibrėžimas.

Įeigos kontrolė – tai patalpų, patalpų, praėjimų, užtvarų ar pastatų valdymo būdas naudojant įvairių tipų įrenginius. Įrenginiai patikrina suteiktą prieigą ir leidžia vartotojui pereiti arba tiesiog toliau blokuoti prieigą, kai vartotojas tokių leidimų neturi.

Čia negalima nepaminėti, kad patekimo kontrolė gali žymiai pagerinti objektų, kuriems ji taikoma, saugumą. Tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl buvo sukurti ir plačiai naudojami tokio tipo sprendimai. Tinkama įeigos kontrolės sistema efektyviai apsaugo nuo nekviestų svečių. Dėl to nebūtina samdyti apsaugos darbuotojų jį naudojančiose vietose arba gali būti apribotas jų dalyvavimas.

Kaip veikia kortelių skaitytuvas?

Naudotojai paprastai atpažįstami naudojant artumo korteles, tam skirtas žymas ir programas, biometrinius duomenis arba mobiliojo ryšio kredencialus. Kiekviena įeigos kontrolės sistema naudoja tai, kas aptarnauja tam tikrą įmonę ar organizaciją ir veikia konkrečioje vietoje. Žinoma, visa tai valdoma atitinkama programine įranga. Sujungia visus reikalingus įrenginius į tinklą ir koordinuoja jų darbą.

Įeigos kontrolės sistemų naudojimas

Ar norite naudoti įeigos kontrolės sistemą savo įmonėje ar savo pastate? Puiki mintis. Žinoma, tokio sprendimo įgyvendinimo būdas priklauso nuo objekto architektūros, įmonės veiklos specifikos, darbuotojų skaičiaus ir daugelio kitų faktorių. Tačiau šiomis smulkmenomis patiems rūpintis nereikia – tiesiog susisiekite su atitinkamais specialistais ir gaukite atsakymus į rūpimus klausimus.

Tačiau kaip nustatyti, ar įeigos kontrolė yra teisinga idėja? Tiesa ta, kad jei užduodate sau šį klausimą, greičiausiai jums reikės tokio sprendimo. Juos pasirinkę tikrai nieko neprarasite. Įeigos kontrolė leis jums padidinti tiek jūsų įmonės saugumą, tiek pakels efektyvumą į daug aukštesnį lygį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *