Home > Reklama ir rinkodara > Marketingas gatvėje: Kur galima kurti reklamą viešoje erdvėje?

Marketingas gatvėje: Kur galima kurti reklamą viešoje erdvėje?

Šaligatviai ir pėsčiųjų takai yra viena iš labiausiai paplitusių viešųjų erdvių, kur galima kurti gatvės rinkodarą.Tačiau, reklama ant transporto ar reklama ant langų taip pat yra vienas iš populiariausių psirinkimų. Šios erdvės yra gerai matomos ir suteikia daug galimybių verslui pasiekti daug žmonių. Pavyzdžiui, įmonės gali naudoti kreidos meną, trafaretus ar laikinus ženklus reklamuodamos savo produktus ar paslaugas. Be to, įmonės taip pat gali naudoti šią erdvę skrajučių, brošiūrų ir kitos reklaminės medžiagos platinimui praeiviams.

Viešieji parkai ir lauko erdvės, taip pat populiarus gatvės rinkodaros pasirinkimas, kaip ir reklama ant tento. Šios erdvės pritraukia daug pėsčiųjų ir suteikia įmonėms unikalią galimybę pasiekti įvairią auditoriją. Pavyzdžiui, įmonės gali naudoti reklamjuostes, vėliavėles ir kitus laikinus ženklus reklamuodamos savo produktus ar paslaugas. Be to, įmonės taip pat gali remti renginius ar veiklą šiose erdvėse reklamuodamos savo prekės ženklą. Tačiau svarbu užtikrinti, kad bet kokia reklama gerbtų viešąją erdvę ir nedarytų jokios žalos aplinkai.

Tranzito stotys ir autobusų stotelės taip pat yra puikios viešosios erdvės gatvės rinkodarai. Šios erdvės yra gerai matomos ir suteikia įmonėms patrauklią auditoriją. Pavyzdžiui, įmonės gali naudoti skaitmeninius ekranus, plakatus ar kitus laikinus ženklus reklamuoti savo produktus ar paslaugas. Be to, įmonės taip pat gali platinti reklaminę medžiagą, pvz., skrajutes ar brošiūras, žmonėms, laukiantiems jų pervežimo. Tačiau įmonės turi užtikrinti, kad bet kokia reklama gerbtų viešąją erdvę ir netrukdytų važinėjančių saugumui ar patogumui.

Teisiniai gatvių rinkodaros viešosiose erdvėse sumetimai

Kalbant apie gatvės rinkodarą viešose erdvėse, būtina atsižvelgti į vietinius reglamentus ir reklamai reikalingus leidimus. Įvairiose savivaldybėse gali būti taikomos skirtingos taisyklės ir reglamentai dėl reklamos viešosiose erdvėse, todėl labai svarbu ištirti ir laikytis šių taisyklių. Kai kurie miestai gali reikalauti leidimų ar pranešimų prieš dedant reklamą viešose erdvėse, o kituose gali būti taikomos konkrečios rekomendacijos dėl reklamos dydžio ir talpinimo. Svarbu suprasti šias taisykles ir jų laikytis, kad išvengtumėte galimų teisinių pasekmių.

Daugiau skaitykite nuorodoje: http://toplaisvalaikis.lt/single-category/reklama/?directory_type=general

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *